Nový SB-Program

Společnost Klingspor již 130 let představuje vysoce kvalitní a spolehlivé brusivo pro profesionální uživatele. Od léta 2022 mohou profesionálové, kteří potřebují menší množství, a kutilové nakupovat také mnoho produktů z řady Klingspor v menších baleních.

SB programem Klingspor reaguje na požadavky zákazníků na menší balicí jednotky a koordinované sady. Uživatelé opakovaně žádali o možnost nákupu produktů Klingspor v menším množství. SB program Klingspor nyní nabízí četné produkty v různých zrnitostech a rozměrech.

Nový sortiment SB-program zahrnuje téměř 300 produktů, a to jak pro ruční broušení, tak pro broušení ručním nářadím. Zohledněny byly nejčastěji používané typy nářadí, rozměry a formy děrování. Kromě jednotlivě balených kotoučů na suchý zip, pásků, archů, brusných houbiček, malých brusných kotoučů nebo řezných kotoučů, tvoří velkou část nové sady s jedním produktem v různých zrnitostech.

Všechno je to v mixu!

Ať už jde o sádrokartonovou výstavbu, tesařství nebo kovové konstrukce, SB program Klingspor nabízí i menším řemeslným podnikům a soukromým uživatelům možnost používat profesionální brusné nástroje. Produkty jsou k dostání ve specializovaných prodejnách, ale také v dobře zásobených železářstvích a internetových obchodech.

Zpět k znalostem o broušení