Prodejní místo - flexibilní, snadná údržba, reprezentativní

04.05.2020

Klingspor představuje nový, modulární systém pro prezentaci produktů v místě prodeje.

Od showroomu až po prodej v plné šířce sortimentu. Reprezentativní, podporující prodej a přitom s maximálně snadnou údržbou - požadavky na systém prodejních míst jsou mnohostranné a stále se mění. Nový systém prodejních míst Klingspor lze flexibilně konfigurovat podle individuálních požadavků.

Flexibilita jako princip designu

Ať už jde o prezentaci výrobků na prodejně nebo o podporu image prodejny nebo ať jde o optimalizaci a využití prostoru na dvou metrech regálů ve volném prostoru či na desetimetrové stěně – nový systém prodejních míst je flexibilně rozšířitelný a ideálně se  přizpůsobí koncepci Vaší prodejny. Stěnové prvky a další pomůcky jsou k dispozici v několika barvách, vhodných pro celkové uspořádání Vaší prodejny.

 

Minimální nároky na údržbu

Modulární konstrukce a snadno vyměnitelné magnetické fólie udržují Vaše prodejní místo vždy aktuální. Velmi snadno tak zvýrazníte novinky a propagační materiály, navíc díky úložnému prostoru ve spodním soklu rychle doplníte vyprodaný sortiment.

 Klingspor POS1

Flexibilní prodejní místo s konfigurovatelným konceptem účinně podporuje  prodej výrobků.

 Klingspor POS2

Jednoduché a efektivní – podsvětlené horní panely, které svítí jak dopředu, tak i na výrobky. Tím velmi jednoduše zvýrazníte své prodejní místo.

 Klingspor POS3

Úložný prostor ve spodním soklu nabízí prostor pro marketingové dokumenty a pro doplnění vyprodaných výrobků.

Informativní prospekt s artiklovými čísly

Prodejní místo - Antracitově šedá, artiklová čísla