Odjehlování. Čištění. Strukturování.

11.02.2021

Klingspor představuje nový sortiment drátěných kartáčů.
Co mají společného kruhové, kuželové, hrncové a štetcové kartáče? Tyto typy mnoho dalších jsou nyní součástí rozsáhlé produktové řady Klingspor. Tyto výrobky umožňují uživatelům odstranit odolné nečistoty, zbytky otřepů nebo rzi pomocí nástrojů, které jsou vyráběny ve vysoké kvalitě.

Klingspor brushes

Drátěné kartáče jsou běžným nástrojem používaným při opracování kovů pro rychlé a snadné odstraňování nečistot z kovových povrchů. Drátěné kartáče vysoké kvality by proto měly být nedílnou součástí portoflia, protože fungují velmi dobře s elektrickými stroji nebo při ručním broušení.
"Zákazníci se již roky ptají, zda máme v portfóliu také technické  drátěné kartáče." Jsme rádi, že nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout rozsáhlý a dobře koncipovaný sortiment drátěných kartáčů, “prohlašuje Anton Bodrin, vedoucí produktového managementu ve společnosti Klingspor.

BRS600ZBRS600P

Různé typy pro dokonalý výsledek
Společnost Klingspor dodává tyto praktické univerzální nástroje v mnoha typech. Nezáleží na tom, zda se jedná o provedení drátů v copech, zvlněného drátu nebo jsou dodávány s nerezovým, ocelovým, mosazným drátem nebo s polyamidovými štětinami s SiC zrnem: drátěné kartáče Klingspor nabízejí ten správný nástroj pro jakoukoli aplikaci. Produktová řada zahrnuje také širokou škálu tvarů: Kruhové kartáče pro přípravné a dokončovací práce na svarech, kartáče na potrubí pro čištění U / V svarů na potrubí; kuželové kartáče pro práci v těžko přístupných místech; hrncové kartáče pro čištění  středně velkých až velkých ploch; štětcové kartáče pro čištění vrtaných otvorů nebo trubek. Dále také Klingspornabízí  vysoce kvalitní ruční kartáče, které lze použít k ručnímu čištění povrchů a svarů.

BT600ZBT600W

Osvědčená kvalita Klingspor
Drátěné kartáče Klingspor pro opracování kovůDrátěné kartáče Klingspor jsou dokonalým nástrojem pro rychlé a efektivní opracování povrchů. Komplexní testy kvality zajišťují, že tyto kartáče budou i nadále pracovat s vynikající spolehlivostí i po mnoha použití. Drátové štětiny jsou pevně ukotveny v nosiči - zabezpečení výdrže i při větším zatížení a namáhání. Ruční kartáče - díky ergonomickému tvaru Vám tyto kartáče příjemně padnou do ruky.