DK 654 B Supra Vrtací korunka 1 ¼“ UNC vnitřní závit použití Beton

Vhodné pro mokré použití Svařovaný laserem
Vlastnosti
Třída Supra
Segmentace Standardní
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Beton
Oblasti použití
Betonárny
Pozemní stavitelství
Topení, sanitární technika

Vysoká agresivita: DK 654 B Supra pro beton

vrták s přípojkou R ½" UNC DK 654 B Supra od společnosti Klingspor je výjimečnou volbou pro rychlé vrtání do materiálů na bázi minerálů, zejména

  • betonu. Díky svému výkonu a robustnosti je vrták s přípojkou R ½" UNC DK 654 B Supra nepostradatelným nástrojem v nadzemním i podzemním stavitelství a při stavbě silnic. Prvotřídní diamantové brusivo zajišťuje rovnoměrné a snadné odstraňování materiálu na betonu.

Vrták s připojením R ½" UNC DK 654 B Supra: DK 654 B Supra vrtá do betonu s vynikající rychlostí a spolehlivostí. Jeho prvotřídní agresivita zajišťuje vynikající ovladatelnost, aniž by vyžadoval příliš velkou sílu. Vynikající životnost činí z tohoto vrtáku ideální nástroj pro nepřetržitý provoz na staveništi. Lze jej upnout do mnoha elektrických nebo hydraulických strojů, které jsou vybaveny závitem 1¼" - k tomuto účelu je třeba použít vrtací stojan. Tento výrobek vždy zaručuje plnou úroveň požadované bezpečnosti na pracovišti - i při použití pro vrtání velkých otvorů o průměru až 300 milimetrů. Vrták odpovídá evropské bezpečnostní normě EN 13236.

Jako alternativu k modelu DK 654 B Supra se zákazníci mohou rozhodnout pro model DK 612 B Supra s ½" závitovým adaptérem a průměrem až 200 milimetrů. Uživatelé, kteří potřebují nástroj schopný nepřetržitého provozu v těch nejextrémnějších podmínkách, najdou svůj protějšek v modelu DR 912 B Special, který je k dispozici pro otvory o průměru až 52 milimetrů.

Výkonné diamantové nástroje pro nejvyšší požadavky

Klingspor dokázal po letech výzkumu a vývoje výrazně zlepšit výkon svých diamantových nástrojů. V případě poškození střechovitých segmentů nabízí Klingspor odpovídající náhradní díly: Náhradní segment DE 600 B dokáže v mžiku nahradit jednotlivé segmenty.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce