DK 600 F Supra Vrtací korunka pro vrtání za sucha použití Jemná kamenina, Obklady, Kachle

Vhodné pro suché použití
Vlastnosti
Třída Supra
Provedení Letováno ve vakuu
Materiály
Jemná kamenina
Obklady
Kachle
Oblasti použití
Obkladači
Topení, sanitární technika
Výrobci kuchyní

Práce s kameninou s maximální přesností - die Klingspor suchý vrták DK 600 F Supra

Suchý vrták DK 600 F Supra spolehlivě vyřezává otvory do

  • kameniny,
  • dlaždic,
  • kachlů a
  • mnoha dalších materiálů na bázi minerálů. Díky této všestrannosti je suchý vrták DK 600 F Supra ideální pro obkladače a řemeslníky pracující v různých odvětvích a přispívá k profesionálnímu výsledku a maximální bezpečnosti při jejich každodenní práci.

Plný výkon bez chlazení - suchý vrták pro všechny běžné úhlové brusky

Pro vrtání bez otřepů bez chlazení vodou: Suchý vrták DK 600 F Supra dokonale prořezává kachličky, kamna nebo kameninu. Praskání, lámání nebo tříštění kachliček a kamenných desek je minulostí. Maximální přípustné otáčky činí 13 000 otáček za minutu, což zajišťuje rychlé a přesné odstraňování materiálu. Výsledkem jsou čisté hrany a přesně vyvrtané otvory. Suchý vrták** DK 600 F Supra byl navržen pro použití s úhlovými bruskami. Suchý vrták je k dispozici ve více rozměrech. Šest nejběžnějších rozměrů je k dispozici v sadě, která se dodává v praktickém hliníkovém kufříku.

Diamantový nástroj od společnosti Klingspor: Aby společnost Klingspor své diamantové nástroje ještě více zdokonalila, investovala velké prostředky do výzkumu a vývoje. Výdaje musí být přece kompenzovány dlouhou životností při trvale vynikající kvalitě. Faktory, které mají klíčový význam pro účinnost a trvanlivost diamantových brusných nástrojů, jsou orientace, vazba a konzistence diamantů. Výsledek: Ne náhodou je suchý vrták DK 600 F Supra společnosti Klingspor považován za jeden z nejlepších výrobků ve své třídě na světě. Jeho mimořádná účinnost z něj činí mimořádně hospodárný výrobek.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce