DE 600 B Supra Jednotlivý segment použití Beton

Vhodné pro mokré použití
Vlastnosti
Třída Supra
Segmentace Standardní
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Beton
Oblasti použití
Topení, sanitární technika

Agresivní na beton - segment DE 600 B Supra

individuální segment DE 600 B Supra od společnosti Klingspor je náhradní segment pro diamantové vrtáky DK 612 B Supra a DK 654 B Supra. Tento prémiový segment ve tvaru střechy lze použít pro řezání vysokými rychlostmi na

  • betonu.

Pro opravu diamantových vrtáků odřízněte vadný střechovitý segment a na jeho místo připájejte individuální segment DE 600 B Supra. Díky tomu je možné vyměnit pouze skutečně vadné části namísto celého nástroje. Tím se ušetří náklady a nástroj se rychle obnoví do provozní pohotovosti.

Výkonný výměnný segment pro opravy diamantových vrtáků

Výměnný segment DE 600 B Supra zajišťuje rychlé a čisté řezání do betonu. To je umožněno speciálně vytvořenou vazbou a strukturou diamantových zrn. Rozsah možných aplikací, které diamantový vrták nabízí, není použitím výměnného segmentu ovlivněn: Nástroj se může pochlubit prvotřídní agresivitou a životností, kterou uživatel vyžaduje. A co víc, nástroj lze stále spárovat s vrtacím stojanem a elektrickou nebo hydraulickou vrtačkou. Zejména pro uživatele ve stavebnictví nad zemí i pod zemí je žádoucí dlouhá životnost a vysoká řezná rychlost při práci s betonem. Individuální segment DE 600 B Supra zcela obnovuje funkčnost vysoce kvalitních vrtáků od společnosti Klingspor.

Samozřejmě s nejvyšší kvalitou Klingspor: Koncern Klingspor neustále investuje do výzkumu a vývoje, aby dosáhl a udržel působivou účinnost svých diamantových nástrojů. Spolehlivost, s jakou si vrták razí cestu betonem při konstantním výkonu, se liší podle uspořádání diamantových brusných zrn, kvality krystalické struktury a ukotvení ve vrtacím nástroji. Společnost Klingspor používá pro své diamantové nástroje pouze robustní brusná zrna s obzvláště ostrými hranami a vysokou mírou úběru. Speciální tvar jeho hran a mimořádně vysoký výkon téměř zcela zabraňují zaklínění nebo zaseknutí jednotlivých segmentů DE 600 B Supra.

Resetovat filtr
Šířka segmentu/mm Výška segmentu/mm Vhodné pro Provedení okraje
3,5
Šířka segmentu
11
Výška segmentu
Ø 56-67
Vhodné pro
Provedení okraje
3,5
Šířka segmentu
11
Výška segmentu
Ø 72-87
Vhodné pro
Provedení okraje
3,5
Šířka segmentu
11
Výška segmentu
Ø 92-112
Vhodné pro
Provedení okraje
4
Šířka segmentu
11
Výška segmentu
Ø 107-142
Vhodné pro
Provedení okraje
5
Šířka segmentu
11
Výška segmentu
Ø >272
Vhodné pro
Jednotlivé segmenty rovné
Provedení okraje
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce