Vrtáky

Pracovní krok
Materiál
Stroj
Oblasti použití
Skupina výrobků
Vrtáky
Průměr/mm
Šířka/mm
Délka/mm
Průměr dříku/mm
Otvor/mm
Šířka segmentu/mm
Výška segmentu/mm
Užitná délka
Uchycení
Provedení okraje
Výkonnostní třída
Typ stroje

Čištění otvorů v nejrůznějších materiálech pomocí vrtáků a korunek od společnosti Klingspor

Diamantové vrtáky a korunky společnosti Klingspor jsou spolehlivé nástroje určené pro každodenní použití. Společnost Klingspor působí na trhu již od roku 1893 a každý den dělá vše pro to, aby posouvala technologie kupředu a konstruovala nové výrobky, které nadchnou zákazníky svou jedinečnou inovací a účinností. Tato ambice je patrná i u diamantových vrtáků a nástrojů, které tvoří sadu vrtáků, jež rovněž naleznete v nabídce produktů. S těmito výrobky Klingspor uspokojuje potřeby jak profesionálních uživatelů v oblasti obchodu, průmyslu a stavebnictví, tak motivovaných kutilů.

Zaručujeme vyčerpávající škálu aplikací

Výrobky lze použít k vrtání takových materiálů, jako jsou např.

  • Beton
  • Kameninové nádobí
  • Kamnové kachle, glazované

Diamantové a suché vrtáky Klingspor, korunky a jejich praktické sady jsou ideální volbou pro obkladače, kameníky a pokrývače a používají se také při stavbě silnic a v nadzemních i podzemních stavbách.

Používají se především v kombinaci s vrtacími stojany, příklepovými vrtačkami a vrtačkami a také s úhlovými bruskami. Lze je tedy kombinovat se všemi standardními nástroji. Pro ty, kteří potřebují vrtat s maximální přesností, nabízí Klingspor praktickou pomůcku pro začátek vrtání.

Vynikající výsledky s vrtáky od společnosti Klingspor

Náhradní segmenty - ať už jako jednotlivé segmenty, nebo jako kruhové segmenty - jsou součástí sortimentu společnosti Klingspor stejně jako vrtáky s různými průměry. Společnost Klingspor se zaměřuje na rozmanitost a poskytuje každému uživateli nástroje, které mu umožní dokončit jeho úkoly s nejlepšími možnými výsledky. Vrtáky a korunky Klingspor odstraňují problémy, které jsou typické pro určité pracovní kroky, jako je praskání nebo praskání obrobku nebo odskakování nástroje. Hladké otvory lze realizovat rychle a spolehlivě. V praxi tato vlastnost přináší výrazné výhody a urychluje pracovní postupy.

Diamantové vrtáky Klingspor

Diamantové vrtáky se vyznačují vysokou agresivitou a dlouhou životností. Společnost Klingspor nabízí tyto vrtáky jako jednotlivé položky nebo jako součást výhodné sady, díky čemuž má uživatel všechny důležité velikosti vždy po ruce. Další výhodou je i správný poměr ceny a výkonu. Společnost Klingspor dodává své vysoce kvalitní diamantové a suché vrtáky v robustním hliníkovém kufru. Vrtáky jsou během přepravy bezpečně chráněny před případnými nárazy a údery.