SMT 850 plus Special Brusné lamelové talíře použití Nerezová ocel

Vlastnosti
Třída Special
Druh zrna Korund
Talíř Skleněná tkanina
Provedení vydutý 12°
Materiály
Nerezová ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba zábradlí

SMT 850 plus Special - brusný mopovací kotouč na nerezovou ocel

SMT 850 plus Special je nepřekonatelný expert v oblasti odstraňování a dokončování svarů TIG. Speciální verze kombinovaného brusnýho mopovacího kotouče dělá z tohoto mopovacího kotouče vysoce efektivní nástroj, protože umožňuje uživateli dokončit odstraňování a dokončování švů v jednom rychlém pracovním kroku. Oblastí jeho použití je nerezová ocel. Mop SMT 850 plus Special je speciálně navržen pro profesionální uživatele a používá se všude tam, kde je zapotřebí dokončit sváry po svařování metodou TIG, například v dílnách na zpracování kovů, po svařování trubek nebo v přístrojové technice a strojírenství. Vysoce kvalitní zpracování lamelového kotouče zaručuje maximální bezpečnost a rovnoměrné výsledky po celou dobu životnosti výrobku.

K lesku potřebujeme hrubý i jemný

Svařování metodou TIG, tedy "svařování wolframem v inertním plynu", využívá oblouk k roztavení nerezové oceli z wolframové elektrody před jejím svařením pomocí inertního plynu. Výsledné svary lze dokonale smíchat pomocí kombinačního mopovacího kotouče. Jejich jedinečná konstrukce umožňuje, aby klapky poskytovaly jak potřebné odstranění materiálu, tak i finální úpravu povrchu. Tím se eliminuje nutnost výměny nástroje. A následně pomáhá šetřit čas a peníze. Kromě toho, že je fréza SMT 850 plus Special mimořádně šikovná, poskytuje uživateli také mimořádnou hospodárnost díky své mimořádně dlouhé životnosti (životnosti).

Dva nástroje v jednom

Jednou ze zvláštností nástroje SMT 850 plus Special je jeho struktura sestávající ze dvou různých brusných materiálů. Zatímco jedna strana je tvořena vysoce pružnou látkovou podložkou potaženou oxidem hlinitým, druhá strana je tvořena netkanou textilií. Jedná se o kombinovaný brusný mopovací kotouč, který kombinuje jemné broušení s vysokou mírou agresivity. Rychlost odstraňování zůstává po celou dobu životnosti nezměněna, protože jeho brusivo neustále uvolňuje čerstvá zrna. Současně dochází k tomu, že dokončovací povrch vytvářený netkanou textilií zůstává po celou dobu životnosti nástroje ve stejné prvotřídní kvalitě. Díky svému konvexnímu designu je tento výrobek ideální pro přesnou práci. Podkladovou desku tvoří speciální podložka ze skleněných vláken, která je pevná a odolná. Konstrukce lamelového kotouče umožňuje rovnoměrný přenos síly na obrobek.

Bezpečný a spolehlivý při náročném každodenním používání

Jedinečný výrobní proces vytváří vynikající spojení mezi brusnou lamelou a opěrnou deskou kotouče SMT 850 plus Special. Překračuje bezpečnostní normu EN 13743 i požadavky směrnic oSa. Toto nářadí patří do produktové řady Klingspor "Special" a znamená maximální výkon, maximální odolnost a špičkové pracovní výsledky při intenzivním používání v průmyslových aplikacích.

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce