SMT 800 Special Brusné lamelové talíře použití Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Třída Special
Druh zrna Korund
Talíř Skleněná tkanina
Provedení vydutý 12°
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Stavba zařízení
Výroba přístrojů a zásobníků

SMT 800 Special - mopovací kotouč z netkané textilie pro konečnou úpravu nerezové oceli

SMT 800 Special byl navržen speciálně pro účinnou konečnou úpravu nerezové oceli. Oblast použití netkaného mopovacího kotouče sahá do kovodílny a průmyslu, ale také do dílny ambiciózních hobby řemeslníků. Kotouč SMT 800 je dobře vybaven pro dokončovací práce na

  • nerezové oceli a
  • oceli.

Klopný kotouč dokonale kombinuje účinnost úběru kovu s rovnoměrným vzorem povrchu. Toto špičkové nářadí se vyznačuje vynikající životností - vlastnostmi, díky nimž je jedinečně hospodárné. Konzistentní výsledky a maximální bezpečnost jsou zaručeny kvalitou zpracování, která byla použita při výrobě tohoto speciálního brusného mopovacího kotouče.

Rafinovaný povrch s ohromující vizuální přitažlivostí

Rychlý, ale přitom mimořádně přesný - tyto vlastnosti charakterizují, jak SMT 800 Special pracuje. Odstraňuje otřepy, mísí škrábance z nerezových obrobků s výjimečnou rychlostí i spolehlivostí. Mezitím je netkaný mopovací kotouč šetrný k materiálu a dotváří finiš s bezchybným povrchem, který vykazuje rovnoměrný povrchový vzor.

Proměnlivé otáčky - trvale vynikající výsledky

SMT 800 Special se používá v kombinaci s vysokorychlostními úhlovými bruskami (80 m/s). Výrobek dosáhne nejlepších výsledků v kombinaci se stroji s proměnlivou rychlostí. Společnost Klingspor nabízí brusku SMT 800 Special s různou zrnitostí, což uživateli umožňuje dokončit hrubší i jemnější aplikaci s maximální přesností. Nástroj bude poskytovat konzistentní pracovní výsledky po celou dobu své pozoruhodně dlouhé životnosti.

Chlopně z netkané textilie pro dokonalý povrch

Srdcem nástroje SMT 800 Special jsou chlopně ze speciálního netkaného materiálu. Tento materiál byl optimalizován pro zdokonalování povrchů. Brusivo je nanášeno rovnoměrně ve vějířovitém uspořádání. Tato vrstva zajišťuje rovnoměrný brusný výkon, protože samotný netkaný mopový kotouč zajišťuje, že bude pracovat vždy s čerstvou zrnitostí. Podkladová deska ze speciálních skleněných vláken slouží jako základ pro netkané klapky. Tato podkladová deska zajišťuje přenos síly na obrobek. Tím je dosaženo rovnoměrné povrchové úpravy nerezové oceli. Chlopně a podkladová deska jsou ve výrobním procesu spojeny. Klingspor vyrábí podle bezpečnostní normy EN 13743 a požadavků směrnic oSa a překračuje požadavky na SMT 800 Special.

Nekompromisní kvalita

Jako člen produktové řady "Special" je SMT 800 vynikající volbou pro nepřetržité používání při velkém zatížení v řemesle a průmyslu. Vynikající kvalita a všestrannost pro různé aplikace.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce