QMC 800 Quick Change Discs použití Kov univerzálně, Nerezová ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Kov univerzálně
Nerezová ocel
Barva
Lak
Tmel

QMC 800 - Rychlovýměnný kotouč pro lehké odstraňování otřepů

Rychlovýměnné kotouče jsou ideálním nástrojem pro použití na malých brusných plochách. Jejich spojení s podložkou, která se snadno upne do nástroje, umožňuje rychlou a snadnou výměnu nástrojů. Brusné kotouče QMC 800 jsou ideálně vybaveny pro práci na površích z kovů. Stejně vynikající výkon podávají při lehkém odstraňování otřepů a při odstraňování rzi a nátěrů. Základ rychlovýměnných kotoučů pro rychlou výměnu kovů tvoří tvrdý netkaný pásový materiál, který zaručuje dlouhou životnost. Zrna oxidu hlinitého jsou spojena syntetickou pryskyřicí, která rovněž přispívá k dlouhé životnosti tohoto výrobku. Konkrétní výhody rychlovýměnných kotoučů rychlého kovového připojení:

  • snadné použití,
  • rychlá výměna nástroje,
  • krátké seřizovací časy,
  • efektivní brusný výkon,
  • široká škála použití na různých podložkách,
  • jednoduchá manipulace,
  • výjimečně hladký chod,
  • rovnoměrný povrch,
  • práce bez únavy.

Oblasti použití rychlovýměnných kotoučů QMC 800 zahrnují práci s NF kovy, nerezovou a vysoce legovanou ocelí a také s laky, barvami a plnivy.

Rychlovýměnné kotouče s kovovou aretací používejte rychle a bezpečně

Kotouče Quick Change Discs quick metal connect je třeba spárovat s podložkou QMC quick connect. Tato podložka je vybavena vnitřní závitovou hřídelí z kovu. Tento konektor umožňuje jednoduše nasadit brusný kotouč na podložku a přišroubovat jej pomocí závitové hřídele. To lze provést ve dvou jednoduchých krocích, takže výměna nástroje je mimořádně rychlá a snadná. Tyto brusné kotouče jsou vhodné pro kombinaci se širokým výběrem podložek a pokrývají tak rozsáhlou oblast použití. Tvrdé podložky umožňují agresivní broušení s vysokou mírou úběru. Výhoda měkčí podložky spočívá v její větší pružnosti. V kombinaci s ideální podložkou jsou rychlovýměnné kotouče ideální pro jemné broušení a práci na profilovaných površích. Široký výběr zrnitosti od hrubé přes střední až po velmi jemnou umožňuje ještě více zdokonalit výsledky práce.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce