NPA 400 SB-balení Brusný vlies, vodovzdorné použití Nerezová ocel, Kov univerzálně, Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Dřevo
Barva
Lak
Umělá hmota

Dokonalý lesk díky podložkám na ruce z netkané textilie NPA 400

Podložky na ruce z netkané textilie **NPA 400 od společnosti Klingspor jsou dokonalým nástrojem pro vytvoření jemného povrchu na všech druzích materiálů. Mezi tyto materiály patří

  • dřevo,
  • nerezová ocel a
  • kov.

Snadná povrchová úprava

Ať už pracujete se dřevem, nerezovou ocelí nebo jinými kovy - s vysoce legovanými materiály je třeba zacházet velmi opatrně. Každou aplikaci, která vyžaduje ruční broušení, doporučujeme provádět s brusnými listy. Ruční broušení umožňuje větší přesnost ve srovnání s broušením strojním. Ruční brusné kotouče z netkané textilie NPA 400 jsou neuvěřitelně účinným nástrojem pro zušlechťování povrchů. Pokud je například třeba opracovávaný povrch přizpůsobit stávající povrchové úpravě, nelze zvolit lepší nástroj než tyto ruční podložky z netkané textilie.

Dlouhá životnost díky zrnu oxidu hlinitého

Zrno použité pro tyto ruční podložky z netkané textilie je oxid hlinitý. Minimální opotřebení brusného zrna zaručuje dlouhou životnost. Zrno koksidu hlinitého je na místě upevněno syntetickou pryskyřicí. Prémiové brusné zrno vytváří při správném broušení zdokonalený povrch - nezáleží na tom, zda přizpůsobíte vzor škrábanců, nebo brusivo použijete k dokončovacímu broušení.

Mnoho aplikací při různých stupních jemnosti

Nezávitové brusivo NPA 400 je k dispozici ve čtyřech různých stupních jemnosti. Jsou ideální pro míchání a dokončovací práce. Odstraňování rzi nebo jiných zoxidovaných míst na kovových površích se provádí rychle a efektivně pomocí ručních podložek z nylonové tkaniny. Pružné netkané pásové ruční podložky se dokonale přizpůsobí obrobku a vynikají vynikající přizpůsobivostí. Kromě toho lze podložky pod ruce z netkaného textilu snadno stříhat podle velikosti, takže jsou vždy po ruce, kdykoli potřebujete pracovat na obtížně přístupných místech. Brusivo NPA 400 je k dispozici v zrnitostech hrubá, střední, jemná a velmi jemná. Jemná zrnitost je nejvhodnější pro různě jemné dokončovací práce. Hrubší zrnitost se doporučuje například pro klíčování povrchů pro lakování nebo čištění materiálu. Ruční podložky NPA 400 z netkané textilie od společnosti Klingspor se vyznačují širokou škálou možných aplikací. Kvalitu těchto podložek pod ruce z netkané textilie ocení jak profesionálové, tak i domácí kutilové.

Resetovat filtr
Šířka/mm Délka/mm Stupeň jemnosti Vlies-barva
152
Šířka
229
Délka
Very Fine
Stupeň jemnosti
Červenohnědá
Vlies-barva
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce