NCW 600 Vliesové kotouče s plátnem použití Nerezová ocel, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Umělá hmota

NCW 600 - dokončovací mop na nerezovou ocel a kov

Dokončovací mop NCW 600 splňuje nejvyšší standardy kvality a dokáže zaujmout svou bezkonkurenční spolehlivostí. Tento nástroj zkonstruovaný společností Klingspor, určený pro řemeslníky, průmyslové uživatele a nadšené kutily, poskytuje výjimečné výsledky při použití na

  • kov,
  • nerezovou ocel a
  • plast.

Dokončovací mop vyniká velmi jemným vzorem škrábanců na povrchu a vyniká výjimečným chováním při opotřebení: Přestože dosahuje velké rychlosti odstraňování, vyniká NCW 600 také mimořádně dlouhou životností. Tato bezkonkurenční kombinace činí z tohoto kvalitního nástroje mimořádně výhodnou investici.

Vysoký úběr díky kombinované konstrukci

NCW 600 nabízí kombinaci lamel z netkané textilie a brusného plátna. Tato kombinace zaručuje jemné poškrábání povrchu - na nerezové oceli, které uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Současně dokončovací mop zajišťuje také rychlé a přesné dokončování, což uživateli umožňuje pracovat s mimořádnou přesností a efektivitou. Snadná povrchová úprava. Při broušení se finišovací mop vyznačuje přesným přizpůsobením tvaru obrobku, což umožňuje pohodlné provádění kroků opracování.

Kombinovaná konstrukce dělá vše

Kombinované netkané a látkové klapky mopu NCW 600 jsou spojeny s jádrem ze syntetické pryskyřice pomocí obzvláště silného pojiva a vytvářejí radiální vějíř. Pokud je finišovací mop provozován optimální rychlostí, tyto klapky stojí rovně. Broušení probíhá na okraji klapky. Tato vlastnost umožňuje dokončovacímu mopu dosahovat konzistentních pracovních výsledků - od prvního do posledního procesu na nerezovém nebo plastovém obrobku. NCW 600 je k dispozici v různých velikostech zrn, průměrech a šířkách.

Správný nástroj na každý stroj

Dokončovací mop dosáhne nejefektivnějších a nejekonomičtějších pracovních výsledků při použití s maximální pracovní rychlostí 38 - 42 m/s. Lamely tak ani při přítlaku příliš nepodléhají a úběr materiálu zůstává optimální. V závislosti na doporučené rychlosti stroje nabízí společnost Klingspor dokončovací mop s odpovídajícím průměrem.

Bezpečný a spolehlivý pro každé použití

Vysoce univerzální finišovací mop NCW 600 lze kombinovat s podstavnými stroji, přímými bruskami a stroji vybavenými ohebnou hřídelí. NCW 600 zkonstruovaný společností Klingspor splňuje všechna kritéria kvality, která zákazníci očekávají od výrobku německé značky. Tento dokončovací mop splňuje normu EU EN 13743 a směrnice stanovené organizací oSa (Organization for the Safety of Abrasives), celosvětovou aliancí pro zajištění bezpečnosti a kvality v brusném průmyslu.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce