NBF 800 Pásy pro ruční pásový pilník použití Nerezová ocel, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Nerezová ocel
Neželezné kovy
Kov univerzálně

Netkaná textilie Klingspor NBF 800 - specializovaný produkt pro úpravu povrchu

Netkaná textilie Klingspor NBF 800 je produkt speciálně navržený pro úpravu povrchu nerezové oceli. Nabízí řadu výhod:

  • Široké možnosti použití
  • Mimořádně stabilní
  • Dlouhá životnost
  • Odolný proti vodě

Je také jako pilový pás, který lze stejně dobře použít na ručních pásových bruskách a různých jiných typech brusných strojů.

Netkaný pás NBF 800 - speciální výrobek pro nanášení konzistentního vzoru škrábanců

Netkaný pás NBF 800 je speciální výrobek, který se vyznačuje výjimečnou pružností, za niž vděčí svému netkanému podkladu. Mimořádně pevná a pružná netkaná textilie se vyznačuje mimořádně dlouhou životností a trvale vysokou kvalitou povrchu obrobků. Používá se k úpravě povrchu a díky své stabilitě hran obstojí i v těch nejnáročnějších aplikacích. Pilovací pás se na okraji netřepí ani při častém používání. Použitým brusným materiálem je oxid hlinitý v kombinaci s pojivem ze syntetické pryskyřice. Brusný materiál je odolný a zároveň houževnatý. Je blokový a má nepravidelný tvar. Jeho brusný výkon je mimořádně agresivní. Oxid hlinitý poskytuje vysokou rychlost úběru materiálu a umožňuje uživateli pracovat s maximální efektivitou. Další výhodou netkané sítě je její minimální zanášení. Třísky jsou téměř úplně vyloučeny z brusné plochy. Netkaná textilie je odolná vůči vodě a je vynikající volbou pro broušení za mokra i za sucha.

Netkaný pás NBF 800 pro širokou škálu aplikací

Netkaný pás NBF 800 je určen pro ruční i strojní broušení. Kromě použití jako pilový pás pro pásové brusky lze výrobek kombinovat s bruskami a je ideální pro

  • Lehké odstraňování otřepů
  • Vyrovnávání povrchu
  • Odstraňování žíhaných barev
  • Míchání
  • Zdrsňování

Speciálně navržená netkaná textilie pro úpravu povrchu vytváří vždy bezchybný povrch.

Netkaná textilie NBF 800 - perfektní výsledky při zpracování kovů

Netkaná textilie NBF 800 je vynikající volbou pro zpracování kovů při broušení za sucha i za mokra. Je navržena pro broušení nerezové oceli, ale stejně dobře si vede i při broušení neželezných kovů.

Alternativní výrobky

Vliesový pás SCM
NBS 800
Vliesové pásy
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce