MFW 600 Vliesový kotouč použití Ocel, Nerezová ocel, Neželezné kovy

na drážky + rohy
Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna SiC
Materiály
Ocel
Nerezová ocel
Neželezné kovy
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

MFW 600 - vysoce výkonné netkané kotouče na ocel, nerezovou ocel a kovy s nízkým obsahem uhlíku

Vysoce výkonný netkaný kotouč MFW 600 byl optimalizován pro práci s

  • ocelí,
  • nerezovou ocelí a
  • kovy s nízkým obsahem uhlíku.

Konzistentní výkon při osvědčené bezpečnosti

Je specialistou na dokončování svárů na nerezové oceli. Kotouč je k dispozici ve čtyřech různých zrnitostech a pokrývá celou škálu aplikací od zušlechťování povrchu až po dokončovací práce. Brusná zrna z karbidu křemíku jsou na polyamidovou netkanou vláknitou síť připevněna syntetickou pryskyřicí.

Použití kotouče MFW 600

Tento vysoce výkonný kotouč s netkanou textilií je určen k použití v kombinaci s bruskou na koutové svary. Výrobek poskytuje nejlepší pracovní výsledky při použití ve středním rozsahu otáček, tj. při 5 000 - 7 500 otáčkách/min. Zejména při použití k opracování nerezové oceli, např. při konstrukci nádrží nebo kontejnerů, vyniká tento nástroj jak při dokončovacím broušení, tak při odstraňování drobných nedokonalostí povrchu. Je také oblíbenou volbou pro vytváření matného nebo saténového povrchu.

Velmi dobré výsledky broušení

Vlastní broušení vždy obstarává brusné zrno. Výběr zrna, které je pro danou práci nejvhodnější, je proto klíčový. Při výběru zrna musí uživatelé najít správnou rovnováhu mezi tvrdostí a houževnatostí. Vzhledem k tomu, že společnost Klingspor používá pouze synteticky vyráběná brusná zrna, mohou zákazníci očekávat stálou kvalitu. Brusné zrno, které společnost Klingspor zvolila pro vysoce výkonný netkaný kotouč MFW 600, je karbid křemíku (SiC). Karbid křemíku je sice mimořádně tvrdý, ale zároveň se vyznačuje střední houževnatostí. Krystaly karbidu křemíku mají ostré hrany a jsou křehké.
Otevřená struktura brusného kotouče zabraňuje jeho zanášení prachem. Jeho vynikající pružnost umožňuje kotouči dokonale se přizpůsobit profilu povrchu opracovávaného obrobku. Výsledkem je výjimečný brusný výkon s vynikající povrchovou úpravou.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce