SMD 612 Upínací kroužek

SMD 612: SMD 612 je montážní deska, která je vyrobena z kovu a má vynikající kvalitu zpracování. Byla navržena tak, aby umožnila bezpečnou montáž brusného mopu na všechny typy brusek.

SMD 612 je nepostradatelným příslušenstvím, pokud jde o zajištění hladkého chodu použitého nástroje. Zvyšuje kvalitu výsledku práce tím, že zajišťuje, aby se brusný mop otáčel věrně.

Jak funguje montážní deska

Montážní deska se nasazuje na hřídel mezi brusný mop a zajišťovací šroub. Zapadá do určené drážky na kovovém krytu, který se nachází na boku mopu. Při montáži v této poloze deska rozkládá přítlak šroubu, zajišťuje bezpečné upevnění a umožňuje pravý chod mopu. Společnost Klingspor nabízí mop SMD 612 v různých průměrech a s různými typy otvorů. Díky tomuto širokému výběru je ideálním doplňkem všech brusných mopů Klingspor. Správná velikost montážní desky se liší podle použitého brusného mopu, zatímco velikost otvoru musí odpovídat zvolenému stroji.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Stejně jako všechny ostatní výrobky Klingspor splňuje i tato montážní deska všechny národní a mezinárodní bezpečnostní předpisy, a poskytuje tak uživateli nejvyšší možnou kvalitu při náročném každodenním a nepřetržitém používání nebo v extrémních podmínkách v řemesle a průmyslu i při náročných aplikacích pro domácí uživatele.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce