SM 611 Lamelový kotouč použití Barva, Lak, Tmel, Dřevo, Umělá hmota, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Dřevo
Umělá hmota
Kov univerzálně

SM 611: SM 611 je speciální brusný kotouč, který může pracovat s čerstvým a nepoužitým brusným zrnem. Brusný mopovací kotouč se používá pro následující materiály:

  • barva,
  • lak,
  • plnivo,
  • dřevo,
  • plast a
  • kov.

Mezi hlavní přednosti tohoto výrobku patří rovnoměrné poškrábání, které je umožněno použitím brusného zrna typu oxidu hlinitého. Spojení zajišťuje prvotřídní syntetická pryskyřice. Uživatelé, kteří se rozhodnou pro tento brusný mopový kotouč, budou těžit z jeho schopnosti dokonale se tvarovat podle obrysů obrobku. Tuto jedinečnou schopnost ocení jak profesionální řemeslníci, tak nadšení kutilové. Uživatelé pracující se strojem, který je vybaven funkcí regulace otáček, mohou jednoduše přizpůsobit otáčky průměru mopovacího kotouče. Výrobek však lze kombinovat i se stroji, které regulaci otáček neobsahují. V takovém případě je nástroj vybrán na základě zadané rychlosti.

Osvědčený brusný mopovací kotouč pro řadu aplikací

Zákazníkům, kteří se rozhodnou pro SM 611, nabízí společnost Klingspor výrobek, který je vhodný pro velké množství aplikací. Mnoho využití najde například v průmyslu, pokud jde o míchání svarů a jemné broušení povrchů. Brusný mopový kotouč je dokonce dobrou volbou pro nejnáročnější aplikace a často se používá i na zakřivené obrobky. Jeho výjimečná přizpůsobivost a rovnoměrný povrchový škrábanec jsou hlavními přednostmi tohoto výrobku.

Hladký povrch pro nejvyšší standardy

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro brusný kotouč SM 611, si okamžitě všimnou jemné povrchové úpravy, která je pro tyto brusné materiály Klingspor tak typická. Ve srovnání s brusným pásem se stejnou zrnitostí vytvoří toto brusivo jemnější vzor škrábanců. Každý, kdo si cení hladkého povrchu, proto zjistí, že tento výrobek je pro jeho účely ideální. Kromě optimální kvality nabízí každý výrobek zkonstruovaný společností Klingspor nepřekonatelnou bezpečnost. V případě brusných mopových kotoučů to znamená shodu s evropskou bezpečnostní normou EN 13743. Navíc byly kotouče také přísně testovány v souladu se směrnicemi oSa.

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce