MM 650 Lamelový kotouč použití Barva, Lak, Tmel, Dřevo, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Dřevo
Kov univerzálně
Umělá hmota

MM 650 - brusné mopové kotouče na barvy, laky, plniva, dřevo a kov

Brusný mop MM 650 vytváří jemný povrch a byl navržen speciálně pro profilované obrobky. Výrobek lze použít na

  • barvy,
  • laky,
  • plniva,
  • dřevo a
  • kov. Na těchto materiálech bude výrobek vytvářet nejlepší povrchové úpravy. Vhodné také pro použití na plasty. Tento brusný mop vděčí za své vynikající brusné vlastnosti použití prvotřídního brusného zrna, které je na pružném podkladu spojeno syntetickou pryskyřicí. Díky této konstrukci lze dosáhnout velmi jemné povrchové úpravy i na silně profilovaných obrobcích. Výhody tohoto výrobku jsou vysoce ceněny profesionálními uživateli i domácími kutily. Společnost Klingspor nabízí brusný mop MM 650 v různých zrnitostech: od hrubé až po jemnou. K dispozici jsou různé rozměry.

Uživatelé mohou těžit z rozsáhlé škály použití

Klingspor nabízí brusný mop pro použití kdekoli . Mezi možné aplikace patří smývání svárů a broušení povrchů na plochých a profilovaných obrobcích v průmyslovém prostředí . Vějířovité, radiální uspořádání brusných lamel ve tvaru vějíře je zodpovědné za schopnost výrobku vytvářet bezchybný vzor škrábanců na široké škále materiálů, jako je lak nebo dřevo**. Každý brusný mop vyrobený společností Klingspor je testován v souladu s přísnými směrnicemi oSa. Výrobky jsou v souladu s bezpečnostní normou EN 13743.

Brusné mopy pro jemnou povrchovou úpravu

V porovnání s brusnými pásy jsou mopy MM 650 lepší volbou, pokud jde o vytváření povrchových úprav, které vyžadují konzistentní jemnou povrchovou úpravu. Výsledek broušení se skládá z podélných škrábanců . Celkově lze vytvořit hladkou povrchovou úpravu za všech podmínek. Při výběru vhodného mopu věnujte pozornost optimální řezné rychlosti. Pokud stroj nemá nastavitelné otáčky, nesmí výběr mopovacího kotouče překročit bezpečné provozní otáčky mopovacího kotouče. Při práci se stroji s pevnou rychlostí se zákazník při nákupu rozhoduje podle průměru mopovacího kolečka. Tato kritéria umožňují každému uživateli najít brusný mop, který je pro něj vhodný.

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce