MM 630 Lamelový kotouč použití Barva, Lak, Tmel, Dřevo, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Dřevo
Kov univerzálně
Umělá hmota

Brusné mopovací kotouče na barvy, laky, plniva, dřevo a kov

Neexistuje téměř žádný materiál, se kterým by si brusný mopovací kotouč MM 630 od společnosti Klingspor neporadil. Díky své speciální konstrukci je tento nástroj obzvláště vhodný pro práci s obrobky s vysokým profilem. Tento brusný kotouč se používá na

  • barvy,
  • laky,
  • plniva,
  • dřevo,
  • kov a
  • plast. Díky svému špičkovému zpracování nabízí brusný mop kotouč MM 630 dlouhou životnost a vysokou rychlost úběru. Tento výrobek nabízí stejnou spolehlivost profesionálním uživatelům v řemesle a průmyslu i nadšeným domácím kutilům. Jméno Klingspor zaručuje bezpečnost a výkon tohoto špičkového výrobku.

Vyzdvihne nejlepší povrchovou úpravu každého obrobku

Základ brusnýho mopovacího kotouče MM 630 tvoří pevné jádro ze syntetické pryskyřice. Na toto jádro jsou nalepeny dlouhé brusné lamely ve volném radiálním uspořádání. Tyto lamely jsou navíc po celé své délce několikrát přeříznuty. Nástroj byl navržen pro extrémní flexibilitu, která poskytuje šetrný, ale přesto silný výkon na složitých profilech z laku, dřeva, a dokonce i kovu a dalších materiálů. Tento brusný mop kotouč je schopen dokonale tvarovat povrch jakéhokoli obrobku. Uživatel může měnit přítlak. Ideální kombinace odolnosti proti roztržení a pružnosti umožňuje efektivní a pohodlné zpracování. Brusné zrno, které bylo pro tento výrobek vybráno, je oxid hlinitý - synteticky vyrobená zrnitost. Je mimořádně houževnaté a odolné. Brusivo MM 630 je k dispozici v různých šířkách a zrnitostech. Uživatelé, kteří potřebují vyšší míru úběru, se rozhodnou pro hrubší zrnitost. Naopak práce, které vyžadují výjimečně hladký povrch, je nejlepší provádět s jemnější zrnitostí. Celkově tento nástroj vytváří mimořádně jemný povrch.

Ideální pro ruční stroje

Kotouč brusnýho mopu MM 630 se dodává s vřetenem, které usnadňuje montáž tohoto nástroje do vrtaček a všech ostatních typů ručního nářadí. Nástroj lze také snadno spárovat s ohebnými hřídelemi.

Vyrobeno pro náročné nepřetržité použití

Každý výrobek společnosti Klingspor musí splňovat nejpřísnější bezpečnostní a kvalitativní normy. Model MM630 není výjimkou a splňuje evropskou normu EN 13743. Navíc splňuje i přísné požadavky stanovené ve směrnicích organizace oSa ("Organisation for the Safety of Abrasives"), jejíž je Klingspor zakládajícím členem. Při používání tohoto brusného mopovacího kotouče musí uživatelé dodržovat maximální provozní rychlost.

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce