HF 100 set Frézy z tvrdokovu

Sada fréz HF 100 od společnosti Klingspor - pět prvotřídních karbidových fréz pro všechny typy použití

Sada 5 kusů fréz HF 100 od společnosti Klingspor obsahuje karbidové frézy

  • HF 100 B,
  • HF 100 C,
  • HF 100 D,
  • HF 100 E a
  • HF 100 F.

Protože všechny mají dvojitý řez (řez 6), jsou tyto frézy vhodné pro širokou škálu obecných použití. Společnost Klingspor dodává tuto praktickou sadu břitů v krabičce s šroubovacím víkem. Díky němu jsou frézovací nástroje dobře chráněny a zároveň je lze snadno přenášet na pracoviště. Aby uživatel mohl na první pohled zjistit, zda jsou v nádobě všechny frézy, je dóza se šroubovacím víkem opatřena průhledným víkem.

Frézovací nástroje od společnosti Klingspor - řez 6 - mega prodejce

Klingspor vyrábí své frézovací nástroje s různými řezy, aby zajistil kompatibilitu s různými materiály a aplikacemi. Nástroje obsažené v 5dílné sadě fréz HF 100 byly opatřeny dvojitým řezem, který vytváří menší třísky než jiné typy řezů. Díky tomu se s těmito frézami obzvláště snadno manipuluje. Další velkou výhodou těchto karbidových fréz je, že vytvářejí pouze minimální vibrace. Díky této vlastnosti jsou ideální i pro dlouhodobé používání, např. při práci na sériových dílech. Karbidové frézy vyráběné společností Klingspor se používají převážně v obtížně přístupných oblastech obrobků. Právě při tomto použití dosahují nejlepšího výkonu při úběru materiálu a prokazují, že byly vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality. Všechny karbidové frézy vyráběné společností Klingspor procházejí důkladnou výstupní kontrolou, která zahrnuje důkladnou vizuální kontrolu všech svarových spojů na fréze. Tato komplexní kontrola umožňuje společnosti Klingspor zaručit dlouhou životnost a bezpečnost svých výrobků.

Sada fréz Klingspor HF 100 s dvojitým řezem - praktická sada standardního vybavení

Sada 5 kusů fréz HF 100 zkonstruovaná společností Klingspor poskytuje každému řemeslníkovi pět verzí mimořádně kvalitních frézovacích nástrojů. Tato sada, uložená v praktické krabičce s šroubovacím víkem, pokrývá velké množství aplikací a lze ji použít pro opracování nejrůznějších typů obrobků. Díky tomu ji lze bez problémů zařadit do jakéhokoli standardního vybavení.

Resetovat filtr
Průměr/mm Průměr dříku/mm Ozubení
9,6
Průměr
6
Průměr dříku
Křížové ozubení
Ozubení
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce