HF 100 Inox Frézy z tvrdokovu

Klingspor HF 100 INOX - 5dílná sada fréz s vysoce výkonným řezem

Sada fréz HF 100 INOX od společnosti Klingspor se skládá z pěti karbidových fréz s vysoce výkonným řezem INOX (Cut 11). Tento řez se vyznačuje výrazně vyšším řezným výkonem a byl optimalizován pro práci s

  • austenitickou,
  • nerezavějící a
  • kyselinovzdornou

nerezovou ocelí. Austenitická nerezová ocel s obsahem niklu vyšším než osm procent je známá také pod názvem chromniklová ocel. Sada se dodává v praktické krabičce se šroubovacím víkem, která zároveň nabízí bezpečné uložení fréz.

Výhody vysoce výkonného řezu INOX

Karbidové frézy od společnosti Klingspor - jako například frézy v sadě 5 kusů fréz HF 100 INOX - jsou oblíbeným nástrojem pro práci v těžko přístupných místech. Vyznačují se vysokým úběrem materiálu a dlouhou životností, což je důsledkem jejich vysoce přesného zpracování a dodržování všech norem kvality. V porovnání s dvojitým řezem standardního frézovacího nástroje poskytuje vysoce výkonný frézovací nástroj INOX, tzv. fréza 11, výrazně vyšší rychlost úběru materiálu, což umožňuje rychlejší postup při zpracování nerezové oceli. Mezi další výhody tohoto řezu patří vyšší řezný výkon a agresivita, lepší odvod třísek, nižší tepelné zatížení nástroje a obrobku, minimalizace výskytu tepelného zabarvení a snížení tvorby nárůstkových hran. Tyto vlastnosti přispívají k výrazně delší životnosti.

Vhodné také pro staveniště - pět fréz v krabičce se šroubovacím víkem

Součástí sady fréz HF 100 INOX je pět karbidových fréz HF 100 A, HF 100 C, HF 100 D, HF 100 F a HF 100 L různých tvarů a průměrů, které jsou vybaveny řezem INOX. Tato pětidílná sada fréz umožňuje opracovávat obrobky z nerezové oceli, které mají nejrůznější tvary. Přiložená krabička se šroubovacím víkem udržuje frézy dokonale chráněné před poškozením, vlhkostí a dalšími škodlivými vlivy. Protože má průhledné víko, je její obsah vždy viditelný. Sada 5 kusů fréz HF 100 INOX je ideální pro použití na cestách.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce