HF 100 D Frézy z tvrdokovu

Karbidová fréza HF 100 D - broušení kontur a odstraňování otřepů

Není lepšího nástroje než karbidová fréza HF 100 D, pokud jde o broušení kontur a odstraňování otřepů z děr. V závislosti na zvoleném řezu lze frézu použít na

  • konstrukční ocel,
  • NF kov,
  • vysoce žáruvzdorné materiály , a
  • litinu.

Karbidová fréza HF 100 D, která je vysoce kvalitním výrobkem společnosti Klingspor, si zaslouží místo ve výbavě každého domácího kutila a stejně tak je ideální pro profesionální použití.

Ideální pro opracování kontur a otvorů

Protože má fréza kulatou hlavu, je ideálním nástrojem pro opracování hran obrobků a odstraňování otřepů z otvorů. Při jeho použití vznikají hladké a přesně opracované obrobky, které lze ve většině případů díky čistým hranám a konturám dále opracovávat bez nutnosti dodatečného opracování. Protože různé materiály a velikosti obrobků vyžadují specifické frézovací nástroje, je karbidová fréza HF 100 D k dispozici s širokým výběrem řezů: Například fréza 2 je tou správnou volbou pro perfektní povrchovou úpravu, zatímco fréza 6 poskytuje vysokou rychlost úběru při minimálních vibracích. Vzhledem k tomu, že se karbidové frézy dodávají ve velkém množství různých velikostí, uživatel vždy najde nástroj, který je nejvhodnější pro jeho konkrétní aplikaci.

Optimální výsledky při ideálních otáčkách

Výběr správných otáček vřetena je pro všechny rotační frézovací nástroje nezbytný, protože zajišťuje nejlepší možné výsledky práce a dlouhou životnost. Z bezpečnostních důvodů nesmí být nikdy překročeny maximální přípustné otáčky vřetena. Nadměrné odstředivé síly a vibrace mohou způsobit poškození nástroje. Stejně důležité jako maximální otáčky jsou i doporučené otáčky. Při provozu v doporučeném rozsahu otáček bude karbidová fréza dosahovat nejlepších výsledků a bude mít nejdelší životnost.

Bezpečnost díky 100% kontrole

Každý nástroj vyrobený společností Klingspor prochází přísnou závěrečnou kontrolou, aby bylo zajištěno, že do distribuce půjdou pouze bezchybné výrobky. Kromě rozměrové přesnosti se při kontrole pečlivě zkoumají i svarové spoje.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce