HF 100 C Frézy z tvrdokovu

Fréza HF 100 C - tvrdokovové frézy pro povrchy, kontury a rádiusy

V dnešní době si uživatelé mohou vybrat z velké škály provedení fréz pro opracování rovných a zaoblených povrchů. Bruska HF 100 C je vhodná pro univerzální použití a je dobrou volbou pro profesionální broušení ploch a kontur z

  • konstrukční oceli,
  • NF kovu,
  • vysoce žáruvzdorného materiálu a
  • litiny.

Brusky jsou díky svým malým rozměrům ideální volbou pro těžko přístupná místa. Aby byly zaručeny co nejlepší výsledky na jakémkoli obrobku z hlediska úběru materiálu na životnost, dodávají se karbidové frézy v různých "řezech" a velikostech hlavic.

Široká škála použití díky různým typům fréz

Frézy jsou vynikající volbou pro dokončování povrchů a vyrovnávání povrchu svarových spojů, stejně jako pro opracování plochých a zaoblených kontur a přesné tvarování poloměrů. Volba správného frézovacího nástroje závisí na velikosti obrobku a materiálu, který je třeba zpracovat. V závislosti na zvoleném výbrusu bude mít nástroj dobré dokončovací vlastnosti (výbrus 2) nebo bude dosahovat vynikající úrovně řezného výkonu (výbrus 6). Uživatelé, kteří potřebují provádět přesné práce na konturách nebo poloměrech, si mohou vybrat z různých velikostí válcového kulového konce.

Dlouhá životnost díky precizní závěrečné kontrole

Každý břit je před odesláním podroben 100% kontrole, aby se zjistilo, zda je obrobek v bezvadném stavu. Kontrola zahrnuje důkladnou prohlídku svarového spoje. Protože všechny výrobky opouštějící sklad jsou zaručeně bezchybné, fréza HF 100 C - stejně jako ostatní nářadí a pracovní pomůcky společnosti Klingspor - poskytuje dlouhou životnost a splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Karbidová fréza dobře funguje v kombinaci s pružnou hřídelí, která by měla být v ideálním případě vybavena regulací otáček.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce