HF 100 A Frézy z tvrdokovu

Fréza HF 100 A - nástroj pro univerzální použití při obrábění kovů

Fréza HF 100 A má válcový tvar, díky kterému je ideální pro povrchové broušení** povrchů z

  • litiny,
  • konstrukční oceli,
  • vysoce žáruvzdorných materiálů a
  • NF kovu.

Bruska** HF 100 A se vyrábí bez koncového výbrusu.

Fréza dokonale přizpůsobená materiálu

Optimální výsledky práce při frézování závisí na široké škále parametrů. Proto je důležité dosáhnout správné rovnováhy mezi počtem a tvarem zubů a soustředností, úhlem stočení a úhlem náběhu. Společnost Klingspor dodává břit HF 100 A v různých rozměrech a s různými typy zoubkování nazvanými "řezy" ve snaze zajistit vlastnosti nástroje, které jsou ideální pro jakýkoli typ použití Univerzální řez, tzv. řez 2, je standardní řez určený pro všeobecné použití. Vyniká svými dobrými dokončovacími vlastnostmi. Karbidové frézy vybavené dvojitým řezem Cut 6 zajišťují vysoký úběr materiálu, zabraňují tvorbě krátkých třísek a předčasnému ucpání frézy, což vede k rychlému úběru materiálu. Pokud je břit vybaven cylindrickým řezem 3 "Aluminium", dosahuje obzvláště dobrých výsledků při zpracování měkkých a dlouho se tříštících materiálů, jako je hliník. Jedinečná geometrie vroubkování zabraňuje předčasnému ucpání frézy.

Kvalita zajišťuje odolnost a bezpečnost

Karbidové frézy Klingspor jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších materiálů. Navíc podléhají přísnému režimu kontrol kvality. Provádí se 100% kontrola všech svarových spojů a soustřednosti fréz, což zajišťuje dlouhou životnost a především bezpečnost výrobku. Dalším důležitým předpokladem bezpečnosti práce je dodržování specifikací maximální rychlosti. Čím větší je průměr hlavy brusky, tím nižší jsou přípustné otáčky vřetena.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce