QRC 411 Quick Change Discs použití Nerezová ocel, Kov univerzálně

Dlouhá životnost
Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Zirkonkorund
Druh posypu hustý
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně

QRC 411 - Rychlovýměnný kotouč s plastovým zámkem pro vysokou rychlost úběru

brusný kotouč QRC 411 se může pochlubit agresivními brusnými vlastnostmi, díky nimž je ideální i pro ty nejnáročnější úkoly. Jeho oblast použití zahrnuje zpracování

  • nerezové oceli a
  • kovu.

Klingspor nabízí tento výrobek ve velkém výběru zrnitosti. Výsledkem je flexibilní použití pro různé práce na nerezové oceli a mnoha dalších kovech. K předním výhodám tohoto kotouče patří rychlá výměna rychlovýměnných kotoučů a manipulace bez námahy. Výrobek byl navržen tak, aby poskytoval krátkou dobu přípravy a bezkonkurenční účinnost. Výrobek je vynikající volbou jak pro profesionální uživatele, tak pro nadšené kutily.

Vynikající rychlost úběru díky těsnému povlaku

Kotouč QRC 411 spoléhá na samoostřící zirkoniové zrno a těsný povlak. Díky tomuto povlaku brusivo poskytuje vysokou rychlost úběru a bezchybné výsledky i při použití pro ty nejnáročnější práce. Spojení zajišťuje prvotřídní syntetická pryskyřice. Toto agresivní brusivo pokaždé dokončí práci mimořádně rychle. Zásadní výhodou tohoto výrobku je, že umožňuje uživateli dosáhnout rovnoměrného vzoru škrábanců. A co je ještě lepší, umožňuje uživateli pracovat po dlouhou dobu bez únavy.

Bezpečné připojení pomocí systému QRC

Rychlovýměnné kotouče s plastovým zámkem jsou určeny pro spárování se systémem QRC (Quick Roll Connect). Připojení k podložce je vytvořeno pomocí vnitřního plastového závitu. K upevnění kotouče stačí jedno otočení o 180 stupňů ve směru hodinových ručiček. Díky tomuto spojení je výměna kotouče při reálném použití mimořádně pohodlná a rychlá. Uživatelé, kteří potřebují kotouč kombinovat se standardní úhlovou bruskou, se obrátí na adaptér QCA 555, který rovněž zkonstruovala společnost Klingspor. Kromě rychlovýměnných kotoučů pro systém QRC nabízí společnost Klingspor také výrobky, které se hodí k neméně oblíbenému systému QMC (Quick Metal Connect).

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce