QCA 555 Adaptér pro podložný talíř Quick Change Discs

Rychlovýměnné kotouče na M 14: adaptér QCA 555 od společnosti Klingspor

Adaptér QCA 555 umožňuje používat rychlovýměnné kotouče na úhlové brusce. Klingspor nabízí dva nejběžnější systémy rychlé výměny a adaptér QCA 555 lze spárovat s oběma:

  • QMC s plastovým vnitřním závitem (podložka QMC 555 s kovovou aretací)
  • a QRC s plastovým vnějším závitem (podložka QRC 555 s plastovou aretací).

Systém rychlé výměny umožňuje rychlou montáž brusných kotoučů na menší brusky. Pokud je k dispozici pouze jedna úhlová bruska, lze opěrnou podložku kotouče Quick Change snadno použít v kombinaci s adaptérem QCA 555.

Rychlá výměna úhlové brusky:

Přestavba úhlové brusky na systém rychlé výměny je hračka: Jednoduše jej našroubujte a můžete začít. Kompaktní adaptér má rozměry pouhých 20 x 30 mm. Jeho vroubkovaný povrch umožňuje šroubování bez prokluzování. Adaptér QCA 555 má navíc dvě ploché části a utahuje se pomocí klíče velikosti 17. Všechny rychlovýměnné podložky řady QMC a QRC lze proto spárovat s jakoukoli úhlovou bruskou, která je vybavena závitem M 14.

Rychlá výměna pomocí systému: Rychlovýměnné kotouče

Při použití systému rychlovýměnných kotoučů budete muset vyměnit pouze opotřebované brusné kotouče a budete moci znovu použít opěrnou podložku, což vám pomůže ušetřit náklady. A co víc, protože výměnu nástroje zvládnete během několika sekund, ušetříte i čas. To je důležité zejména při práci, která vyžaduje častou výměnu brusného kotouče. Výměna a montáž brusných kotoučů je hračka - a rychlým otočením o 180 stupňů je pevně a bezpečně zajistíte na místě. Podkladové kotouče jsou k dispozici v různých stupních tvrdosti. Tvrdé verze poskytují vysokou rychlost úběru. Měkké verze vytvářejí jemné škrábance a díky své pružnosti zachovávají složité profily povrchu.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce