C 24 Extra Velke řezné kotouče Kronenflex® použití Kámen, Beton

Vlastnosti
Třída Extra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Siliciumkarbid
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Kámen
Beton
Oblasti použití
Kamenické provozy
Nadzemní a podzemní stavitelství
Stavba silnic
Zahradní a krajinné úpravy

Velký řezný kotouč Kronenflex C 24 Extra na kámen a beton

Velký řezný kotouč Kronenflex C 24 Extra řeže kámen a beton s maximální rychlostí a spolehlivostí. Kotouč je vhodnou volbou pro všechny materiály na minerální bázi a spoléhá na mimořádně ostrá a hrubá SiC zrna. Velký řezný kotouč Kronenflex C 24 Extra je určen pro použití na benzínových pilách/řezačkách pracujících s řeznou rychlostí 80 m/s. Klingspor nabízí tento výrobek v

  • plochém provedení a s
  • různými velikostmi otvorů

. Výrobek je určen pro profesionální uživatele, kteří pro plnění svých řezných úkolů potřebují univerzální řezný kotouč výkonnostní třídy Extra.

Vyšší výkon díky kvalitnímu zrnu

Velký řezný kotouč Kronenflex C 24 Extra je vybaven stejným synteticky vyrobeným zrnem, které společnost Klingspor používá pro všechny své ostatní brusné materiály a řezné nástroje. Syntetický výrobní proces nabízí obrovské výhody z hlediska trvanlivosti, vlastností opotřebení a rovnoměrnosti produkovaných výsledků. Umožňuje provádět mimořádně přesné a čisté řezy. Představený výrobek, zařazený do výkonnostní třídy Extra a určený pro univerzální použití, se vyznačuje mimořádně atraktivním poměrem ceny a výkonu. Velký řezný kotouč Kronenflex C 24 Extra, testovaný podle směrnic oSa, splňuje také bezpečnostní normu EN 12413.

Prvotřídní suroviny pro prvotřídní výsledky

Velký řezný kotouč Kronenflex C 24 Extra vděčí za svou mimořádnou agresivitu a životnost výhradně použití vysoce kvalitních materiálů. Společnost Klingspor věnuje pečlivou pozornost dokonalému sladění vazby a zrnitosti s každým použitím, aby zajistila výsledky dokonalé kvality. Výběr pryskyřic a výplňových materiálů umožňuje mimořádně jemné a přesné přizpůsobení zamýšlenému účelu použití. Stejně vynikající kvalitu mohou uživatelé očekávat u tkaniny ze skelných vláken, která byla do velkého řeznýho kotouče Kronenflex C 24 Extra vložena jako výztužná vložka. Tato vložka dodává kotouči dodatečnou stabilitu, kterou potřebuje při nepřetržitém používání. Tato tkanina ze skleněných vláken hraje klíčovou roli ve schopnosti výrobku odolávat silnému bočnímu zatížení, kterému je nevyhnutelně vystaven při stacionárním i mimopracovním řezání. Výrobek nabízí kompletní balíček, pokud jde o odolnost.

Resetovat filtr
Průměr/mm Tloušťka/mm Otvor/mm Forma Vmax m/s Max. ot/min Provedení
300
Průměr
3,5
Tloušťka
20
Otvor
H
Forma
80
Vmax
5 100
Max. ot/min
Rovné
Provedení
300
Průměr
3,5
Tloušťka
22,23
Otvor
H
Forma
80
Vmax
5 100
Max. ot/min
Rovné
Provedení
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce