A 660 R Supra Kronenflex® Malé řezné kotouče použití Ocel, Nerezová ocel

Bez železa, síry a chlóru
Vlastnosti
Třída Supra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Ocel
Nerezová ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí
Zámečnictví

Malý řezný kotouč Kronenflex A 660 R Supra

Malý řezný kotouč Kronenflex A 660 R Supra, který se dostane i do těžko přístupných míst, je vynikající volbou pro práci s plným materiálem, profily nebo plechy z

  • oceli a
  • nerezové oceli.

Malý řezný kotouč Kronenflex A 660 R Supra udržuje tvorbu otřepů na nízké úrovni díky své vysoké agresivitě a tloušťce kotouče. Tím odpadá nutnost pracného předělávání. Tento řezný kotouč je bez železa, síry a chlóru. Lze jej spárovat se všemi standardními úhlovými bruskami.

Charakteristika malého řezného kotouče Kronenflex A 660 R Supra

K vyztužení malého řezného kotouče Kronenflex A 660 R Supra je použita mimořádně tenká tkanina ze skleněných vláken. Toto zesílení umožňuje tomuto výrobku společnosti Klingspor dosáhnout dlouhé životnosti navzdory jeho malé tloušťce. Zároveň A 660 R Supra umožňuje rychlé zpracování při malém přítlaku nástroje. Syntetické brusné zrno vložené mezi vrstvy skleněných vláken je tvrdé a houževnaté. Díky těmto vlastnostem je vynikající volbou pro práci s nerezovou ocelí. Výsledkem syntetické výroby brusného zrna je brusivo, které poskytuje trvale vysokou kvalitu. Preferovanými oblastmi použití malého řezného kotouče Kronenflex A 660 R Supra jsou strojírenské a výrobní provozy.

Správný způsob manipulace s malým řezným kotoučem Kronenflex

Před nasazením malého řezného kotouče Kronenflex na úhlovou brusku byste měli zkontrolovat, zda je nepoškozený a připravený k použití. Poškozené řezné kotouče se již nesmí používat. Ve středu kotouče se nachází kovový kroužek, který označuje datum. Toto datum označuje dobu použitelnosti řezného kotouče, která nesmí být překročena. Před zahájením práce byste měli nechat malý řezný kotouč Kronenflex běžet bez zatížení přibližně 30 sekund. Pro zajištění maximální bezpečnosti je uživatel povinen pracovat v ochranných pomůckách, které se skládají z rukavic, ochranných brýlí, protiprachové masky a ochrany sluchu, protože při řezání řezným kotoučem nelze zabránit rozptylu prachu.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce