A 60 TZ Special Řezné kotouče Kronenflex® použití Nerezová ocel, Ocel

Bez železa, síry a chlóru
Vlastnosti
Třída Special
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Neželezné kovy
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí
Zámečnictví

Řezný kotouč Kronenflex A 60 TZ Special

Řezný kotouč Kronenflex A 60 TZ Special je výjimečně tenký a má tloušťku pouhý 1 mm, přesto se vyznačuje vysokou agresivitou a dlouhou životností. Tento vysoce účinný kotouč skutečně zazáří při řezání plechů, tenkých trubek nebo profilů z

  • nerezové oceli,
  • oceli a
  • neželezných kovů.

Řezný kotouč Klingspor Kronenflex A 60 TZ Special se používá převážně pro údržbu a opravy ve výrobních dílnách a také ve strojírenství a ocelových konstrukcích.

Vlastnosti řezných kotoučů Kronenflex A 60 TZ Special

Řezné kotouče Kronenflex A 60 TZ Special jsou bez železa, síry a chlóru. Tyto kotouče umožňují uživateli zpracovávat nerezovou ocel s maximální rychlostí a minimálním tlakem na nástroj. Výsledné rychlé řezné časy udržují na minimu jak tvorbu otřepů, tak tepelné zatížení obrobku i řezného kotouče. Brusné zrno, které společnost Klingspor zvolila pro tento výrobek, je vyrobeno z korundu nebo oxidu hlinitého a je syntetické, což zaručuje vynikající kvalitu, která se časem nesnižuje. Třída Special performance společnosti Klingspor nabízí vysoce výkonné výrobky, které jsou zaměřeny na speciální typy použití. V rámci svého rozsahu použití tyto kotouče zaručeně kombinují extrémně dlouhou životnost s vynikajícím řezným výkonem. Klingspor testuje tyto řezné kotouče podle požadavků směrnic oSa a zaručuje shodu s bezpečnostní normou EN 12413.

Vyhněte se nebezpečí při práci s řeznými kotouči Kronenflex

Práce na nerezové oceli s řeznými nebo brusnými kotouči nemusí znamenat nebezpečí. Ke zranění dochází při kontaktu s rotujícím kotoučem, při zlomení brusného kotouče nebo při broušení prachem či úlomky. Těmto rizikům lze snadno předejít. Aby se brusný kotouč nezlomil, doporučujeme před použitím zkontrolovat, zda není opotřebovaný nebo poškozený. Měli byste také zkontrolovat datum spotřeby kotouče. Maximální provozní rychlost uvedená na každém štítku nesmí být překročena. Ochrany před brusným prachem a úlomky snadno dosáhnete používáním vhodných ochranných pomůcek. Kompletní sada ochranných pomůcek se skládá z ochrany sluchu, ochranných brýlí, protiprachové masky a rukavic.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce