A 60 Extra Řezné kotouče Kronenflex® použití Nerezová ocel, Kov univerzálně

Vlastnosti
Třída Extra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí
Zámečnictví

Kronenflex A 60 Extra - tenký řezný kotouč na nerezovou ocel a kov

A 60 Extra je tenký řezný kotouč pro práci s materiály, jako je

  • nerezová ocel a
  • kov.

Tento výrobek vyniká zejména minimální tvorbou otřepů a nízkým tepelným zatížením. Všechny řezné a brusné výrobky, které společnost Klingspor nabízí ve výkonnostní třídě Extra, se vyznačují vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Zde představené řezné kotouče jsou k dispozici v pěti plechovkách na prodejním displeji. V každé z těchto plechovek s průzorem je deset kotoučů.

Vynikající výkon při řezání kovů a nerezové oceli

Tenký řezný kotouč A 60 Extra nabízí řadu výhod. Hlavními vlastnostmi jsou agresivita a dlouhá životnost, stejně jako výjimečná tvrdost tohoto řezného nástroje. Ve prospěch tohoto výrobku hovoří také vazba, která je vždy dokonale přizpůsobena danému použití. Společnost Klingspor sází u všech svých výrobků na synteticky vyrobené zrno. Ve srovnání s přírodními materiály vykazují tato zrna vynikající vlastnosti v různých oblastech, jako je trvanlivost nebo konzistence brusného výkonu. Profesionální uživatelé se mohou vždy spolehnout na řezný kotouč Kronenflex A 60 Extra a očekávat od něj výsledky neměnné kvality. Společnost Klingspor dává tento výrobek k dispozici ve výkonnostní třídě Extra a nabízí jej pro univerzální použití, aby pokryl širokou škálu možných aplikací.

Osvědčená bezpečnost

Každý řezný kotouč v portfoliu společnosti Klingspor je navržen pro konkrétní maximální provozní otáčky a maximální přípustné otáčky vřetena. Odpovídající specifikace jsou pro uživatele zřetelně vytištěny na štítku. Toto uspořádání poskytuje uživateli na první pohled informace o správném zacházení s brusným nástrojem. Zásadní pro dokonalé výsledky je volba optimálních otáček řezných kotoučů. Zvolené otáčky nesmí překročit maximální provozní otáčky. Správná volba otáček povede k nejlepšímu poměru řezné rychlosti a opotřebení kotouče při praktickém použití. Optimální výsledky také vyžadují, aby uživatel nastavil kotouč pod úhlem devadesáti stupňů vzhledem k obrobku.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce