A 36 R Supra Řezné kotouče Kronenflex® použití Nerezová ocel

Vlastnosti
Třída Supra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Nerezová ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí
Zámečnictví

Řezné kotouče Kronenflex A 36 R Supra na nerezovou ocel

Řezný kotouč Kronenflex A 36 R Supra vyniká vynikajícím řezným výkonem. Byl optimalizován pro zpracování nerezové oceli. Výrobek nabízí

  • optimalizovanou agresivitu a
  • dlouhou životnost. Tyto výhody ocení jak profesionální uživatelé, tak i nadšení kutilové. Společnost Klingspor přikládá při výrobě svých řezných kotoučů prvořadý význam používání pouze těch nejkvalitnějších surovin a pojiva, které je dokonale sladěno s příslušným zrnem. Tato pozornost věnovaná detailům je příčinou vysoké míry úběru, kterou se vyznačují řezné kotouče Kronenflex.

Bezpečné skladování, bezpečné používání

A 36 R Supra nabízí více než jen bezkonkurenční výkon. Lze jej skladovat i po delší dobu, aniž by se snížila jeho kvalita. Skladování bez ztráty kvality vyžaduje, aby byly řezné kotouče Kronenflex uchovávány v bezpečí před nadměrnou vlhkostí nebo teplem. Při správném skladování lze očekávat, že kotouče budou poskytovat trvale dlouhou životnost po mnoho let. Výrobek nesmí být v žádném případě vystaven působení vody nebo vlhkosti. Řezné kotouče Kronenflex, jako je A 36 R Supra, jsou vysoce výkonné výrobky a jako s takovými se s nimi musí zacházet, aby bylo zajištěno jejich bezpečné používání. Při montáži na úhlovou brusku nesmí být řezný kotouč provozován při vyšších než přípustných maximálních provozních otáčkách.

Kvalitní řezné kotouče od společnosti Klingspor

Klingspor dodává své řezné kotouče ve třídách kvality s názvy Extra, Supra a Special. Zde představená řezná kolečka Kronenflex A 36 R Supra byla optimalizována pro mnoho oblastí použití. Použití synteticky vyrobeného zrna zaručuje trvale kvalitní výsledky broušení. Lepší stabilitu zajišťuje tkanina ze skelných vláken, která byla integrována jako výztužná vložka. Spojení prvotřídních pryskyřic a výplňových materiálů umožňuje dokonale přizpůsobit vlastnosti řezných kotoučů Kronenflex každému jednotlivému použití.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce