A 330 Extra Velke řezné kotouče Kronenflex® použití Ocel

dvě výztužné sítě ze skleněných vláken
Vlastnosti
Třída Extra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Ocel
Nerezová ocel
Hliník
Litina
Oblasti použití
Nadzemní a podzemní stavitelství
Ocelové konstrukce
Stavba silnic
Stavba zařízení
Výroba přístrojů a zásobníků
Zámečnictví

A 330 Extra - Kronenflex velký řezný kotouč na kovy

S Kronenflex velkým řezným kotoučem A 330 Extra nabízí Klingspor výkonné brusivo pro opracování kovů. Konkrétně se tento řezný kotouč používá k řezání

  • oceli,
  • nerezové oceli,
  • hliníku a
  • litiny.

Tento řezný kotouč, výkonnostní třídy Extra, zaujme svou velkou agresivitou a dlouhou životností. Tyto vlastnosti ocení profesionální uživatelé a kutilům poskytne nástroj, který jim umožní dokončit jejich projekty s nejlepšími možnými výsledky. U tohoto výrobku se společnost Klingspor snažila najít správnou rovnováhu mezi atraktivní cenou a velým výkonem.

Velký řezný kotouč Kronenflex s širokou škálou použití

Řezný kotouč A 330 Extra se doporučuje pro všechny běžné profily, a proto jej lze použít pro rozsáhlou škálu praktických aplikací. Lze jej použít se všemi brusnými řeznými stroji (pila). Tento řezný kotouč dosahuje nejlepších výsledků při použití na stolní pile používanou v dílně a průmyslu a uspokojí i ty nejnáročnější profesionály. Tato kombinace umožňuje pokaždé dosáhnout výsledků nejvyšší kvality. Na štítku najde uživatel důležité informace, které upřesňují, jak kotouč nejlépe používat se strojem. Tyto informace zahrnují maximální rychlost, s níž lze s kotoučem pracovat.

Prvotřídní suroviny a nejvyšší výkon při každodenním použití

Klingspor vybírá pro každý velký řezný kotouč Kronenflex jen ty nejlepší suroviny. A A 330 Extra není výjimkou. Pojivo a brusná zrna jsou vzájemně dokonale sladěny a při používání se rovnoměrně opotřebovávají. Obzvláště ostrá a odolná synteticky vyrobená brusná zrna mají hlavní podíl na vynikajícím výkonu těchto špičkových výrobků. Jako zpevňující vložka je použita síťka ze skleněných vláken, která umožňuje, aby kotouč odolal zvýšenému bočnímu zatížení. Řezné kotouče Klingspor zaujmou také svými bezpečnostními prvky: testováno dle směrnic oSa a splňují evropskou bezpečnostní normu EN 12413.

Resetovat filtr
Průměr/mm Tloušťka/mm Otvor/mm Forma Vmax m/s Max. ot/min Provedení
356
Průměr
2,5
Tloušťka
25,4
Otvor
H
Forma
80
Vmax
4 400
Max. ot/min
Rovné
Provedení
406
Průměr
3
Tloušťka
25,4
Otvor
H
Forma
80
Vmax
3 800
Max. ot/min
Rovné
Provedení
305
Průměr
2,5
Tloušťka
25,4
Otvor
H
Forma
80
Vmax
5 100
Max. ot/min
Rovné
Provedení
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce