A 24 N Supra Řezné kotouče Kronenflex® použití Nerezová ocel

Vlastnosti
Třída Supra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Nerezová ocel
Hliník
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba zábradlí

Řezné kotouče Kronenflex A 24 N Supra

Řezné kotouče Kronenflex A 24 N Supra poskytují vysokou rychlost úběru při práci s

  • nerezovou ocelí a
  • hliníkem.

Při použití s tvrdostí, která dokonale odpovídá danému použití, dosahují vysoké agresivity a dlouhé životnosti. Používají se v kombinaci s ručními úhlovými bruskami.

Jaký význam má tvrdost řezného kotouče?

Tvrdost řezného kotouče je definována jako odolnost, kterou kombinace pojiva a brusného zrna klade proti vysypávání zrn. Ve spojení s úhlovou bruskou odstraňuje řezný kotouč materiál z obrobku. Pracovní proces způsobuje, že se zrno na kotouči otupí a odlomí. Vyčerpané zrno by se mělo vymanit z vazby, aby uživatel mohl pracovat stále s novým zrnem. Čím tvrdší je zpracovávaný materiál, tím měkčí musí být řezný kotouč Kronenflex. Pokud je vazba příliš tvrdá, agresivita řeznýho kotouče rychle klesá. Tento pokles způsobí zahřátí kotouče a jeho zasklení A 24 N Supra je měkký řezný kotouč Kronenflex, který je ideální pro tvrdý materiál, jako je nerezová ocel.

Správný způsob skladování řezných kotoučů

Řezné kotouče Kronenflex jsou opatřeny datem spotřeby, které je uvedeno na kovovém kroužku uprostřed kotoučů. Po uplynutí tohoto data se kotouče již nesmí používat v kombinaci s úhlovými bruskami.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce