A 24 Extra Řezné kotouče Kronenflex® použití Kov univerzálně

Vlastnosti
Třída Extra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Kov univerzálně
Oblasti použití
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Zámečnictví

Řezné kotouče Kronenflex A 24 Extra - univerzální výrobek pro broušení mimo ruční brusku

Řezné kotouče Kronenflex A 24 Extra jsou navrženy jako univerzální výrobek a mají vlastnosti ideální pro zpracování kovů. S mimořádnou rychlostí a spolehlivostí řežou i plný materiál. Tento standardní kotouč se vyznačuje

  • kvalitou,
  • vynikajícím poměrem ceny a výkonu,
  • agresivním brusným výkonem,
  • dlouhou životností a
  • robustní tvrdostí.

Řezný kotouč A 24 Extra, vyztužený mimořádně silnými vložkami ze skleněných vláken, je speciálně navržen pro použití na ručních strojích.

A 24 Extra - řezné kotouče Kronenflex pro univerzální použití

Klingspor nabízí své prémiové řezné kotouče Kronenflex v různých výkonnostních třídách. Řezné kotouče ve výkonnostní třídě Extra jsou univerzálním výrobkem pro nejrůznější použití na ručních řezných strojích. Stejně jako všechny ostatní výrobky společnosti Klingspor jsou i tyto řezné kotouče opatřeny synteticky vyrobeným brusným zrnem. To s sebou nese výraznou výhodu zvýšené odolnosti proti opotřebení v kombinaci se stálou kvalitou po celou dobu životnosti výrobku. Zrno je spojeno s pryskyřicemi a dalšími plnivy, které byly dokonale přizpůsobeny každému jednotlivému použití. Složení materiálů vybraných pro řezný kotouč A 24 Extra je ideální pro zpracování kovů.

Správné skladování řezných kotoučů Kronenflex A 24 Extra

Bezpečnost je při práci s úhlovými bruskami a řeznými kotouči klíčovým faktorem. Bezpečnost je zajištěna pouze tehdy, jsou-li řezné kotouče správně skladovány. Suché skladování je proto nezbytně nutné pro zachování jejich kvality po dlouhou dobu. Lepené brusné materiály se nesmí používat po uplynutí doby použitelnosti. Datum spotřeby Řezných kotoučů Kronenflex ** A 24 Extra je vyraženo na kovovém kroužku uprostřed kotouče. První číslo označuje čtvrtletí příslušného roku, do kterého je na výrobky poskytována záruka. Vpravo od tohoto čísla je uveden rok ukončení platnosti.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce