Řezné kotouče Kronenflex®

Pracovní krok
Materiál
Stroj
Oblasti použití
Skupina výrobků
Řezné kotouče Kronenflex
Průměr/mm
Šířka/mm
Tloušťka/mm
Otvor/mm
Uchycení
Forma
Provedení
Druh zrna
Výkonnostní třída
Typ stroje

Společnost Klingspor vyrábí každý den více než 350 000 řezných kotoučů Kronenflex®.

Ročně vyrobené řezné kotouče, naskládané na sebe, by umožnilo dvacetkrát dosáhnout nejnižšího bodu Mariánského příkopu v Tichém oceánu. Protože však vlhkost škodí výkonnosti řezných kotoučů Kronenflex® , věnuje společnost Klingspor zvláštní pozornost správnému skladování výrobků.

Rozsáhlá nabídka řezných kotoučů Klingspor obsahuje produkty, které odpovídají potřebám jak kvalifikovaných profesionálů v jejich každodenní práci, tak i domácích kutilů při jejich projektech. Řezné kotouče Kronenflex® splňují nejrůznější požadavky a mají všude praktické využití.

Vynikající výsledky práce s řeznými kotouči Kronenflex® - plochými i s prohloubeným středem.

Řezné kotouče řady Kronenflex® se nejlépe používají v kombinaci s úhlovou bruskou. Značka Kronenflex® ztělesňuje nejvyšší možnou kvalitu, které lze s dnešními řeznými kotouči dosáhnout. Tyto vysoce výkonné výrobky se vyznačují minimální tvorbou otřepů, extrémně krátkou dobou řezání a mimořádnou odolností při nepřetržitém používání. Není proto překvapením, že výrobky společnosti Klingspor jsou hojně využívány jak v obchodě, tak v průmyslu.

Správný řezný kotouč pro každý stroj

Pro elastická použití v reálných aplikacích je nejdůležitější, aby bylo možné řezací kotouče namontovat na co nejvíce různých strojů. Společnost Klingspor nabízí řezné kotouče s plochým a prohloubeným středem pro všechny typy standardních strojů. Pro úhlovou brusku, pro stacionární pily a frézy a pro volné stroje.

Výkonné řezné brusivo pro zpracování různých materiálů

Vzhledem k tomu, že zákazníci pracují s nejrůznějšími materiály, nabízí společnost Klingspor výběr produktů, které poskytují výjimečnou všestrannost. Díky kombinaci nejrůznějších zrn, pryskyřic a výplňových materiálů lze řezné kotouče Kronenflex® použít pro práci na

  • Ocel
  • Nerezová ocel
  • Hliník
  • Litina
  • Kámen / beton

Možnosti využití jsou téměř neomezené.

Řezné kotouče Kronenflex® rozdělené do různých tříd kvality

Aby si uživatel mohl co nejsnáze vybrat ten správný řezný kotouč Kronenflex®, rozdělila společnost Klingspor své výrobky do tří výkonnostních tříd: Extra, Supra a Special. Třída Extra poskytuje uživatelům řezné kotouče, které jsou vhodné pro univerzální použití. Tyto výrobky jsou zajímavé i pro hobby uživatele. Třídu Supra tvoří řezné brusné materiály, které jsou určeny pro různé oblasti použití a vyznačují se výjimečnou životností a vysokým řezným výkonem. Tyto kotouče jsou výrobky ze středního cenového segmentu, které byly optimalizovány. A konečně uživatelé, kteří hledají nekompromisní výrobky s vysokým výkonem, najdou ten správný kotouč ve výkonnostní třídě Special. Protože každý řezný kotouč je vybaven speciálními vlastnostmi potřebnými pro každou konkrétní aplikaci, mohou uživatelé očekávat optimální výkon a životnost.

Použití optimální tloušťky materiálu pro každou aplikaci

Řezné kotouče z nabídky společnosti Klingspor jsou vyztuženy tkaninou ze skleněných vláken, která zvyšuje stabilitu kotouče a zaručuje jeho bezpečné používání. Různé tloušťky jsou pro řezné kotouče nezbytné, protože umožňují dokonalé přizpůsobení kotouče každému konkrétnímu použití. Například při použití pro volné řezání budou kotouče vystaveny mimořádně vysokým bočním silám. Pro tento typ použití jsou silnější kotouč vyztužena silnějšími tkaninami ze skleněných vláken. V souladu s tím se tenčí kotouče o průměru 0,8 až 1,0 mm dodávají s tenčí tkaninou. V každém případě vyztužení zajišťuje větší stabilitu.

Maximální výkon, dokonalá ochrana a snadná manipulace s boxem Kronenflex®.

Společnost Klingspor dodává vybrané řezné kotouče v praktickém boxu Kronenflex®. Řezné kotouče používané přímo po vyjmutí z boxu nabízejí o 40 % vyšší výkon. Vana navíc chrání řezné kotouče před nárazy a údery, stejně jako před nečistotami a vlhkostí, takže je nepostradatelná pro použití a skladování v drsném prostředí. Kotouče uložené v boxu jsou vzduchotěsně uzavřena, a proto zůstanou déle čerstvá. Za předpokladu, že je box po vyjmutí řezného kotouče opět utěsněn, zachovají si svou výkonnostní výhodu i všechny ostatní kotouče.