ST 358 A Podložný talíř, žebrovaný/tuhý

Klingspor ST 358 A podložka tvrdá - příslušenství pro vláknové kotouče

Uživatelé, kteří potřebují dokončit broušení s vysokou rychlostí úběru v krátkém čase, se uchylují ke speciálním brusivům, která jsou schopna pracovat při vysokých otáčkách. Při tomto typu provozu vznikají vysoké teploty. Proto je zapotřebí takzvané chladné broušení - zejména v následujících oblastech:

  • konstrukce letadel
  • automobilový a nástrojářský průmysl
  • zpracování nerezové oceli
  • konstrukce potrubí a zábradlí

Každý průchod dokončený brusivem může odstranit značné množství materiálu při výrobě lopatek turbín, ale také při výrobě automobilových komponent. Vysoké teploty vznikající v kontaktní zóně mezi brusným kotoučem a obrobkem se promítají do obrovského namáhání brusiva a obrobku.

Odvádění tepla díky žebrovanému tvaru podložky

Podložka slouží převážně ke dvěma účelům: Podporuje vláknitý kotouč a odvádí vzniklé teplo. Vroubkovaný povrch je zodpovědný za vytváření malé turbulence vzduchu, což má za následek chladicí efekt. Tento efekt umožňuje broušení při vysokých úběrových rychlostech, aniž by vznikalo příliš mnoho tepla - ideální kombinace pro broušení hran a hrubování.

ST 358 A - podložka se dodává v různých velikostech a provedeních

Podložka ST 358 A s žebrovanou strukturou je vybavena pojistnou maticí pro vláknité kotouče. Z bezpečnostních důvodů musí průměr opěrné podložky vždy odpovídat průměru vláknového kotouče. Společnost Klingspor dodává všechny velikosti, které jsou standardní a běžně používané v průmyslu.

Resetovat filtr
Průměr/mm Uchycení Vmax m/s Max. ot/min Vhodné pro
115
Průměr
Závit M 14
Uchycení
80
Vmax
13 300
Max. ot/min
Průměr 115 x 22
Vhodné pro
125
Průměr
Závit M 14
Uchycení
80
Vmax
12 200
Max. ot/min
Průměr 125 x 22
Vhodné pro
180
Průměr
Závit M 14
Uchycení
80
Vmax
8 500
Max. ot/min
Průměr 180 x 22
Vhodné pro
125
Průměr
X-LOCK
Uchycení
80
Vmax
12 200
Max. ot/min
Ø 125 X-LOCK
Vhodné pro
115
Průměr
X-LOCK
Uchycení
80
Vmax
13 300
Max. ot/min
Ø 115 X-LOCK
Vhodné pro
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce