HST 359 Nosný podložný talíř pro kotouče na suchý zip

Klingspor HST 359 podložka pro samolepicí kotouče: určena pro střední broušení a leštění

Broušení ručními stroji s vysokou rychlostí úběru je ideální scénář použití brusných kotoučů. Nejčastějšími používanými stroji jsou úhlové brusky a ruční pravoúhlé brusky. Existují dva běžné způsoby připevnění brusných kotoučů k podložce:

  • Šroubové spojení - brusný kotouč je pro tento typ upevnění vybaven středovým otvorem se závitem
  • HST 359: Upevnění pomocí háčku a smyčky - v tomto případě je brusný kotouč vybaven podložkou z veluru pro povrch s háčkem a smyčkou

Podložka pro samosvorné kotouče, jako je Klingspor HST 359, umožňuje mnohem snazší práci

HST 359 je obecně vhodný pro všechny aplikace. Každému konkrétnímu použití je přizpůsobeno dokonalé brusivo - agresivní broušení, odstraňování otřepů, odstraňování rzi, dokončovací práce, leštění nebo konečná úprava povrchu. Podložku HST 359 pro samonavíjecí kotouče lze kombinovat se všemi brusnými kotouči, které společnost Klingspor nabízí se samonavíjecí podložkou.

Který brusný materiál je vhodný pro danou práci?

Každému použití je třeba přiřadit brusivo, které je pro danou práci nejvhodnější. Hrubé broušení vyžaduje hrubou zrnitost, zatímco jemné broušení nebo leštění je třeba provádět s jemnou zrnitostí. Tvrdé materiály, jako je sklo, keramika nebo materiály na bázi minerálů, vyžadují zrno dostatečné tvrdosti, zatímco měkké, ale houževnaté materiály se brousí jedním ze tří druhů zrn oxidu hlinitého (oxid hlinitý, oxid zirkoničitý nebo keramický oxid hlinitý). Společnost Klingspor má v nabídce odpovídající kotouče se samolepicí podložkou pro každou z těchto variant, včetně speciálně navržené HST 359 podložky pro samolepicí kotouče. Podložka byla navržena pro středně náročné broušení a leštění.

Rychlá a snadná výměna brusného kotouče díky upevnění na háček a smyčku

HST 359 podložka pro samonavíjecí kotouče je vybavena jemnou samonavíjecí podložkou, která umožňuje bezpečné upevnění brusných kotoučů s velurovou samonavíjecí podložkou. Brusný kotouč se vymění pouhým ručním stažením starého brusiva. Není zapotřebí žádné nářadí. Nový brusný kotouč musí být umístěn co nejvíce uprostřed, aby se kmitání a případné následné vibrace omezily na minimum.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce