SMT 925 Special Brusné lamelové talíře použití Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Třída Special
Druh zrna Zirkonkorund
Talíř Plast, zesílený skleněným vláknem
Provedení vydutý 12°, rovný
Agresivita
Životnost
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků

Klapkový kotouč pro výkonné úhlové brusky

Klapkový kotouč SMT 925 Special vyniká výrazně vyšším brusným výkonem a vynikající životností. Tento brusný materiál byl navržen pro použití na takových materiálech, jako je

  • nerezová ocel a
  • ocel.

Při použití na těchto površích bude výrobek fungovat co nejlépe a přesvědčí i ty nejnáročnější uživatele. Výrobek je brusný mopový kotouč, který je zařazen do výkonnostní třídy Special. Výrobky zařazené do této třídy se vyznačují zvláštní agresivitou a výjimečnou životností. Tyto vlastnosti ocení ve stejné míře zkušení profesionální uživatelé i hobby řemeslníci pracující na náročném kutilském projektu. Díky svým výjimečným schopnostem je tento špičkový výrobek výběrovým lamelovým kotoučem pro každého, kdo chce dosáhnout co nejlepších výsledků.

Vynikající výsledky díky oxidu zirkoničitému

Tento brusný mopovací kotouč vděčí za vysokou rychlost odstraňování brusnému zrnu ze zirkoničitého oxidu hlinitého. Kotouč SMT 925 Special skutečně zazáří v kombinaci s výkonnými úhlovými bruskami. Jeho plastová nosná deska vyniká neuvěřitelnou odolností i při intenzivním používání. Je k dispozici v různých zrnitostech od jemné až po hrubou a byl navržen pro vysoký počet otáček.

Brusný mopový kotouč ze speciální produktové řady

Klingspor dává tento lamelový kotouč k dispozici svým zákazníkům jako plochý a vypouklý model. Konvexní brusný mopovací kotouč brousí s menší brusnou plochou. Výsledné bodové zpracování umožňuje uživateli dosáhnout většího úběru materiálu za jednotku času. Tento typ opracování je ideální pro práci na hranách a svarových spojích. Ploché typy naproti tomu používají mnohem větší plochu abraziva, což je činí ideálními pro rovinné a plošné broušení. Řada speciálních brusných mopů Klingspor nabízí vhodný brusný kotouč pro každou aplikaci. Tyto vysoce výkonné výrobky, určené pro použití v obchodě a průmyslu, snoubí vynikající výkon s mimořádnou životností i při nepřetržitém intenzivním používání. Klopový kotouč SMT 925 Special, který je k dispozici v širokém sortimentu, je spolehlivým brusivem pro širokou škálu aplikací.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce