SMT 325 Extra Brusné lamelové talíře použití Nerezová ocel, Ocel

Plastový talíř
Vlastnosti
Třída Extra
Druh zrna Zirkonkorund
Talíř Plast, zesílený skleněným vláknem
Provedení vydutý 12°, rovný
Agresivita
Životnost
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Ocelové konstrukce
Výroba kovových konstrukcí
Zámečnictví

SMT 325 Extra - brusný mopovací kotouč na nerezovou ocel a ocel

Tento brusný mopovací kotouč je oblíbenou volbou pro obruby a povrchové práce na nerezové oceli a oceli

  • v kovovýrobě,
  • v strojírenství a
  • v ocelových konstrukcích.

Všestranný lamelový kotouč uložený na plastové nosné desce

brusný mopovací kotouč SMT 325 Extra se skládá z plastové nosné desky Tento lamelový kotouč, který je vhodný pro širokou škálu případů použití, je k dispozici jako plochý i vypouklý typ. Vypouklý typ poskytuje vyšší úběr materiálu za jednotku času ve srovnání s plochým typem. Díky této vlastnosti je konvexní typ tohoto klapkového kotouče obzvláště vhodnou volbou pro práci na hranách a švech. Mezitím je plochý typ lepší volbou pro broušení rovných ploch.

Profesionální zpracování oceli se změnilo v hračku

Brusné mopové kotouče Klingspor zařazené do produktové řady Extra se vyznačují nepřekonatelným poměrem ceny a výkonu. Při použití pro práci s ocelí a nerezovou ocelí poskytují brusné kotouče vynikající brusný výkon při minimálním přítlaku nástroje bez rizika vzniku skloviny. Samoostřící oxid zirkoničitý je zodpovědný za vynikající životnost těchto klepacích kotoučů. Lze jej kombinovat s jakoukoli standardní úhlovou bruskou všech výkonnostních tříd. Uživatelé však musí dodržovat přípustnou obvodovou rychlost výrobku v m/s. Tato specifikace je vytištěna na kotouči.

Plastová nosná deska s bezkonkurenční pružností

plastová nosná deska tvoří základ tohoto brusného kotouče a zajišťuje optimální přenos síly na opracovávaný obrobek. Brusné lamely, potažené oxidem zirkoničitým, jsou s nosnou deskou spojeny mimořádně pevným spojem, který je výsledkem speciálního výrobního procesu. Toto spojení, které překračuje požadavky stanovené bezpečnostní normou EN 13743, zaručuje zvýšení bezpečnosti. I přes tuto zvýšenou bezpečnost je nezbytné, aby uživatel při práci s brusným mopovým kotoučem používal vhodné osobní ochranné pomůcky. Toto vybavení by mělo sestávat z ochrany očí a sluchu, rukavic a protiprachové masky. Nezbytné je také zdržet se práce v blízkosti hořlavých materiálů.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce