C 30 R Supra Brusné hrnce Kronenflex® použití Kámen, Beton

Vlastnosti
Třída Supra
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna SiC
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Kámen
Beton
Litina
Oblasti použití
Kamenické provozy

Kelímkový brusný kotouč Kronenflex® C 30 R Supra - na kámen, beton a odlitky

Kelímkový brusný kotouč **Kronenflex® C 30 R Supra je vynikající volbou pro broušení

  • kamene,
  • betonu,
  • jiných materiálů na bázi minerálů a
  • odlitků. S tímto výrobkem je broušení ploch i hran mimořádně účinné. Tato kávová bruska, vyrobená ze zrn SiC, se vyznačuje pozoruhodnou kombinací vysoké rychlosti úběru a mimořádné životnosti.

Výkonnostní třída Supra - brusné nástroje s vysokou agresivitou a dlouhou životností

Kupíkové brusky, které společnost Klingspor nabízí v řadě Supra, jako je například Kupíkový brusný kotouč C 30 R Supra na kámen/beton, slibují fenomenální životnost, která vyplývá z jejich vysoké agresivity. Přitom umožňují uživateli rychlý postup při práci a odpovídajícím způsobem minimalizují dobu zpracování,.

Brusné zrno - hrubé, ostrohranné a velmi tvrdé zrno karbidu křemíku

Kruhový brusný kotouč Kronenflex® C 30 R Supra pro kámen/beton zaručuje díky hrubému zrnu SiC vynikající úběr materiálu. Toto brusné zrno má ostré hrany a je extrémně tvrdé. Dalšími charakteristickými znaky SiC zrna** jsou jeho křehkost a lámavost. Části otupené povrchem obrobku se lámou s novými řeznými hranami. Tím se odhalí zrno pod nimi, což uživateli umožňuje pokračovat v práci s ostrou drtí. Společnost Klingspor se při výrobě svých brusných nástrojů spoléhá výhradně na syntetické zrno. Použití tohoto materiálu umožňuje společnosti zaručit brusné nástroje, které poskytují trvale vynikající výsledky. Díky tomuto neměnnému výkonu jsou jejich kalíškovité brusné kotouče, brusné pásy, brusné kotouče a všechny ostatní výrobky ideální pro použití v průmyslovém prostředí. Společnost Klingspor vyrábí své kelímkové brusné kotouče v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 12413. Bezpečnost je dále zvýšena testem provedeným v souladu se specifikacemi Organizace pro bezpečnost brusiv, oSa.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce