A 46 N Supra Brusné kotouče Kronenflex® použití Hliník

Vlastnosti
Třída Supra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Hliník
Neželezné kovy
Oblasti použití
Stavba člunů a lodí
Výroba oken a dveří
Výrobce kování

Brusné kotouče Kronenflex A 46 N Supra - ideální pro hliník a neželezné kovy

Brusný kotouč Kronenflex A 46 N Supra od společnosti Klingspor se vyznačuje mimořádnou agresivitou a zajišťuje vysoký úběr materiálu při práci s

  • hliníkem a
  • neželeznými kovy. Jsou k dispozici ve více průměrech, aby vyhovovaly různým úhlovým bruskám, a také v různých tloušťkách. Možností použití těchto brusných kotoučů je nespočet. Lze je použít jak k broušení povrchů, tak i ke srážení hran a odstraňování otřepů. Díky těmto rozsáhlým možnostem použití pokrývají nejdůležitější oblasti hrubého broušení hliníku a neželezných kovů.

Brusné kotouče Kronenflex A 46 N Supra - agresivní, ale odolné

Klingspor rozdělil své brusné nástroje do tří výkonnostních tříd Extra, Supra a Special. Brusné kotouče Kronenflex A 46 N Supra se odlišují optimálním poměrem rychlosti úběru a opotřebení. Tento poměr - spolu s trvale vysokou agresivitou - je zachován po celou dobu životnosti brusných kotoučů, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost. Další významná výhoda těchto kotoučů spočívá v tom, že se při použití na neželezné kovy téměř neucpávají nečistotami. Kotouče umožňují uživateli pracovat na površích z neželezných kovů s mimořádnou rychlostí a bez přerušení. Souhrn těchto vlastností činí z brusných kotoučů Kronenflex A 46 N Supra společnosti Klingspor výjimečnou volbu pro velkosériovou výrobu.

Pro vyšší bezpečnost při broušení a řezání - směrnice oSa pro brusiva a brusné nástroje

Výrobní proces, který Klingspor používá pro své brusné a řezné kotouče, splňuje všechny požadavky normy EN 12413 týkající se bezpečnosti. Společnost podrobuje své brusné kotouče Kronenflex pro úhlové brusky dalším zkouškám, aby zajistila shodu se směrnicemi oSa, evropské organizace zabývající se bezpečností brusných nástrojů. Proto jsou brusné kotouče Kronenflex A 46 N Supra opatřeny bezpečnostní pečetí oSa.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce