A 24 R/01 Special Brusné kotouče Kronenflex® použití Ocel

Vlastnosti
Třída Special
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Ocel
Nerezová ocel
Oblasti použití
Olejářský a plynárenský průmysl
Stavba ropovodů

Brusné kotouče Kronenflex A 24 R/01 Special na ocel

Brusné kotouče Kronenflex A 24 R/01 Special byly navrženy pro práci s

  • ocelí a
  • nerezovou ocelí. K výhodám výrobků patří jejich vysoká agresivita při všech typech broušení a dlouhá životnost. Kotouče zařazené do výkonnostní třídy Special jsou vhodné pro celou řadu reálných aplikací. Mezi ně patří především broušení svárů včetně oprav svárů a práce na kořenových svárech a také použití při konstrukci potrubí a nádrží. Společnost Klingspor vyrábí brusné kotouče Kronenflex A 24 R/01 Special v různých průměrech, a nabízí tak modely pro všechny typy aplikací. Tvar kotoučů je dodáván s prohloubeným středem.

Vysoký úběr pro náročné úkoly

Její trvale vysoká agresivita a maximální úběr jsou předními přednostmi brusných kotoučů Kronenflex A 24 R/01 Special. Společnost Klingspor přikládá prvořadý význam optimálnímu poměru rychlosti úběru a životnosti - po celou dobu životnosti kotouče. Proto jsou tyto osvědčené brusné kotouče společnosti Klingspor vysoce ceněny profesionálními uživateli.

Osvědčená bezpečnost při každodenním používání

Bezpečnost je aspektem, který má při výrobě brusných, řezných a brusných kotoučů, jako jsou brusné kotouče Kronenflex A 24 R/01 Special, prvořadý význam. Díky důkladnému testování podle požadavků směrnice oSa si uživatelé mohou být jisti, že jim výrobky Klingspor poskytují maximální bezpečnost. Zaručena je také shoda s požadavky stanovenými v normě EN 12413. Dalším klíčovým faktorem, který přispívá k bezpečnosti, je výhradní použití prvotřídních surovin. Prvotřídní zrna, spoje ze syntetické pryskyřice a zpevňující tkaniny posilují stabilitu kotoučů a dodávají jim potřebnou odolnost, aby obstály i při nejvyšším zatížení.

Resetovat filtr
Průměr/mm Tloušťka/mm Otvor/mm Forma Vmax m/s Max. ot/min Provedení
125
Průměr
4
Tloušťka
22,23
Otvor
G
Forma
80
Vmax
12 200
Max. ot/min
Prolomené
Provedení
180
Průměr
4
Tloušťka
22,23
Otvor
G
Forma
80
Vmax
8 500
Max. ot/min
Prolomené
Provedení
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce