A 24 Extra Brusné kotouče Kronenflex® použití Kov univerzálně

Vlastnosti
Třída Extra
Pojivo Umělá pryskyřice, vyztužená vlákny
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Kov univerzálně
Oblasti použití
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Zámečnictví

A 24 Extra - Brusné kotouče Kronenflex na kov

A 24 Extra pomáhá profesionálním uživatelům zpracovávat kovy mimořádnou rychlostí a ve špičkové kvalitě. Brusný kotouč Kronenflex lze použít pro

  • údržbu a opravy,
  • výrobu zařízení a kontejnerů a pro
  • všeobecnou výrobu.

Brusný kotouč je vhodný pro univerzální použití a při montáži na úhlové brusky září velkou agresivitou a mimořádně dlouhou životností. Společnost Klingspor nabízí tento výrobek s velkým počtem průměrů, takže každý uživatel najde brusný kotouč, který dokonale odpovídá jeho použití. Tvar kotoučů je dodáván s prohloubeným středem. Informace o maximálních přípustných otáčkách motoru najdete na štítku. Pokud jsou brusné kotouče Kronenflex provozovány při uvedených otáčkách, pracují vždy bezpečně.

Brusné kotouče Kronenflex - vysoce univerzální

Brusné kotouče Kronenflex, které společnost Klingspor nabízí ve výkonnostní třídě Extra, se vyznačují obzvláště širokým spektrem použití. Tyto brusné kotouče lze použít na všechny druhy kovů- Brusné kotouče se obzvláště dobře osvědčují při použití na plochách a pro zkosení hran a odstranění otřepů. Pro zajištění vysoké úrovně bezpečnosti při každém pracovním kroku jsou brusné kotouče navrženy v souladu s bezpečnostní normou EN 12413 a testovány podle požadavků směrnic oSa.

Pozoruhodná agresivita pro maximální výkon

Pro zajištění nejlepší možné rychlosti úběru a vysoké úrovně agresivity jsou brusné kotouče A 24 Extra Kronenflex opatřeny synteticky vyrobeným brusným zrnem. Toto zrno má potřebnou tvrdost a poskytuje spolehlivé výsledky po celou dobu životnosti výrobku. Tato kvalita je základním předpokladem pro vytváření profesionálních povrchových úprav. Společnost Klingspor navíc přikládá prvořadý význam zajištění optimálního poměru mezi rychlostí úběru a životností - nejen u brusných kotoučů A 24 Extra, ale i u všech ostatních brusných kotoučů.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce