A 16 R Supra Brusné hrnce Kronenflex® použití Ocel

Vlastnosti
Třída Supra
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Agresivita
Životnost
Tvrdost
Materiály
Ocel
Litina
Oblasti použití
Stavba zařízení
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Zámečnictví

Brusný kotouč Kronenflex A 16 R Supra na ocel

Kruhový brusný kotouč Kronenflex A 16 R Supra byl navržen pro práci s

  • ocelí a
  • odlitky. Umožňuje rychlé a důkladné broušení svárů. Výrobek vyniká v tomto úkolu díky hrubému brusnému zrnu, které bylo optimalizováno pro dosažení maximální agresivity. Brusný kotouč Kronenflex cup A 16 R Supra zazáří také při broušení povrchů.

Dosáhněte bezchybných výsledků broušení téměř bez námahy

Zákazníci, kteří si zakoupí Kronenflex hrnkový brusný kotouč A 16 R Supra, získají špičkový výrobek, který zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Kelímkový brusný kotouč vyniká optimálním poměrem úběru materiálu a životnosti a zaručuje vynikající výsledky po celou dobu své životnosti. Jeho vysoká úroveň úderu a maximální úběr materiálu jsou vlastnosti, které z tohoto výrobku činí nástroj, který si vybírají profesionální uživatelé. Kelímkový brusný kotouč Kronenflex A 16 R Supra je však také vynikající volbou pro projekty prováděné svépomocí, protože bude výjimečně dobře fungovat za jakýchkoli podmínek.

Bezkonkurenční všestrannost, osvědčená bezpečnost

Kruh Kronenflex cup brusný kotouč A 16 R Supra lze použít pro celou řadu různých praktických aplikací. Jako odborník na nástroje vyráběné na zakázku slouží společnost Klingspor jako důležitý partner klíčových zákazníků a dokáže uspokojit individuální požadavky s potřebnou flexibilitou. Zákazníci tak mají jistotu, že najdou výrobek, který nejlépe odpovídá jejich specifickému úkolu: od zkosení hran až po odstranění otřepů. Výjimkou není ani Kronenflex hrnkový brusný kotouč A 16 R Supra, který na zákazníky zapůsobí osvědčenou bezpečností, jíž jsou všechny výrobky Klingspor proslulé. Kelímkový brusný kotouč je podroben důkladnému testování podle směrnic oSa a zaručeně splňuje všechny příslušné evropské bezpečnostní normy, jako je EN 12413. Při správném použití a dodržení přípustných otáček vřetena si tento výrobek zachovává mimořádně vysokou úroveň bezpečnosti při praktickém používání. Na štítku naleznete důležité údaje týkající se maximální provozní rychlosti a otáček za minutu.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce