SFK 655 Set Elastické brusné nástroje použití Barva, Lak, Sklo, Kámen, Dřevo, Umělá hmota, Kůže, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá hmota
Druh zrna SiC
Materiály
Barva
Lak
Sklo
Kámen
Dřevo
Umělá hmota
Kůže
Kov univerzálně

Ruční kostka SFK 655: Univerzálě použitelná ruční kostka

Ruční kostka SFK 655 je dodávána s užitečným výběrem zrnitostí. Sadu lze použít pro přesnou a efektivní práci s nejrůznějšími materiály:

  • barvy a laky,
  • sklo,
  • kámen,
  • dřevo,
  • plast,
  • kůže a
  • kov.

Ideální pomocník pro ruční broušení ve smíšeném provozu: Sada nabízí celkem 18 univerzálních brusných kostek ve velkém balení a nabízí správnou zrnitost pro každou aplikaci. Šikovné kostky nabízí univerzální použití a je vynikající volbou pro profesionální aplikace i domácí použití: Ať už se používá při opravách automobilů nebo k leštění mosazi, bronzu a dalších typů kovových povrchů, osvědčuje se jako mimořádně užitečný nástroj pro čištění a renovaci semišových bot, hran lyží, nerezových umyvadel a aplikací na koňských sedlech.

Voděodolný a pružný - pro vynikající konečný výsledek

Brusná zrna karbidu křemíku (SiC) použitá pro tuto kostku drží na místě díky pružnému spojení. Působí jako tlumič, když je vyvíjený tlak příliš silný nebo nepravidelný. Výsledkem je výjimečně rovnoměrný a jemný vzor broušení. Ještě lepší je, že prvotřídní materiály použité pro tento výrobek jsou odolné vůči vodě a velkému množství chemikálií. Čisticí účinek lze bez námahy dále zvýšit přidáním takových produktů, jako je mýdlo, parafín nebo lešticí pasty.

Pro čištění a dokonalou povrchovou úpravu ručním broušením

Sada ručních kostek SFK 655 se dodává se všemi standardními brusnými kostkami, které jsou součástí řady SFK. Jemná zrnitost vytváří úžasně rovnoměrný povrch - aniž by zanechávala nevzhledné škrábance. Hrubá zrnitost je pro odstranění oxidace a spolehlivě odstraňuje odolné nečistoty. Sada ručních kostek SFK 655 obsahuje všechny varianty potřebné pro přípravu dokončovacích a čisticích prací. Její velikost zaručuje, že vám kostka bezpečně padne do dlaně. Na rozdíl od brusného papíru není potřeba brusnou kostku vyměňovat tak často. Práce je tak snazší a rychlejší. Ruční kostky SFK 655 od společnosti Klingspor vydrží až do úplného opotřebení a dosahují vynikajících výsledků.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce