RFR 654 Elastické brusné nástroje použití Nerezová ocel, Ocel, Neželezné kovy, Hliník, Umělá hmota

Vlastnosti
Pojivo Umělá hmota
Druh zrna Korund/SiC
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Neželezné kovy
Hliník
Umělá hmota
Sklo

Vysoce univerzální při použití na pomaloběžných stolních bruskách - kotouč Klingspor R-flex RFR 654

Kotouč R-flex RFR 654 od společnosti Klingspor je mimořádně univerzální. Používá se k opracování různých materiálů:

  • nerezová ocel,
  • ocel,
  • NF kov,
  • hliník,
  • plast a
  • sklo.

Vytváření matného povrchu, odstraňování otřepů a dokončovací práce pomocí jediného nástroje? Žádný problém - R-lex kotouč RFR 654 se dokonale přizpůsobí požadavkům každého jednotlivého pracovního kroku. Jeho flexibilita a vhodnost pro univerzální použití mu umožňují odvádět vynikající práci ve spojení s pomaloběžnou stojanovou bruskou.

Pro rovnoměrný úběr materiálu: variabilní zrnitost a flexibilní vazba

Pro zajištění rovnoměrného úběru materiálu při broušení nerezové oceli, kovu nebo plastu se brusná zrna kotouče R-flex RFR 654 přizpůsobují obrobku. Syntetická pojiva jsou držena pohromadě pružnými strukturami. Tyto struktury umožňují, aby se profil brusného kotouče dokonale přizpůsobil tvaru obrobku - i když má nepravidelné kontury. Rovnoměrné rozložení tlaku mezi brusným povrchem a obrobkem zajišťuje rovnoměrné obrušování. Charakteristiky opotřebení pružně podepřených brusných zrn jsou mnohem konstantnější než u nepružného brusiva. Tyto vlastnosti výrazně rozšiřují použitelnost R-flex brusného kotouče RFR 654 společnosti Klingspor. K dispozici s různými tvrdostmi pojiva a velikostmi zrn. Díky úpravám složení zrn je možné vysoce univerzální brusný kotouč RFR 654 přesně přizpůsobit zpracovávanému materiálu a specifickým požadavkům práce.

Vynikající životnost a tvarová stálost od začátku do konce

Kotouč R-flex RFR 654 vyniká dlouhou životností a robustností. Pro podporu automatizačních procesů používaných v průmyslovém prostředí klade společnost Klingspor prvořadý důraz na stálou kvalitu a trvanlivost. Tato úroveň kvality pomáhá úspěšně minimalizovat prostoje, které by jinak byly nutné pro údržbu a výměnu nástrojů. Kotouč R-flex RFR 654 si spolehlivě zachovává svůj tvar až do jeho opotřebení. Pečlivě testované a zdokonalené materiály bez námahy odolávají teplu, které přirozeně vzniká při broušení, až do úplného vyčerpání materiálů.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce