RFR 654 Elastické brusné nástroje použití Nerezová ocel, Ocel, Neželezné kovy, Hliník, Umělá hmota

Vlastnosti
Pojivo Umělá hmota
Druh zrna Korund/SiC
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Neželezné kovy
Hliník
Umělá hmota
Sklo

Vysoce univerzální při použití na pomaloběžných stolních bruskách - kotouč Klingspor R-flex RFR 654

Kotouč R-flex RFR 654 od společnosti Klingspor je mimořádně univerzální. Používá se k opracování různých materiálů:

  • nerezová ocel,
  • ocel,
  • NF kov,
  • hliník,
  • plast a
  • sklo.

Vytváření matného povrchu, odstraňování otřepů a dokončovací práce pomocí jediného nástroje? Žádný problém - R-lex kotouč RFR 654 se dokonale přizpůsobí požadavkům každého jednotlivého pracovního kroku. Jeho flexibilita a vhodnost pro univerzální použití mu umožňují odvádět vynikající práci ve spojení s pomaloběžnou stojanovou bruskou.

Pro rovnoměrný úběr materiálu: variabilní zrnitost a flexibilní vazba

Pro zajištění rovnoměrného úběru materiálu při broušení nerezové oceli, kovu nebo plastu se brusná zrna kotouče R-flex RFR 654 přizpůsobují obrobku. Syntetická pojiva jsou držena pohromadě pružnými strukturami. Tyto struktury umožňují, aby se profil brusného kotouče dokonale přizpůsobil tvaru obrobku - i když má nepravidelné kontury. Rovnoměrné rozložení tlaku mezi brusným povrchem a obrobkem zajišťuje rovnoměrné obrušování. Charakteristiky opotřebení pružně podepřených brusných zrn jsou mnohem konstantnější než u nepružného brusiva. Tyto vlastnosti výrazně rozšiřují použitelnost R-flex brusného kotouče RFR 654 společnosti Klingspor. K dispozici s různými tvrdostmi pojiva a velikostmi zrn. Díky úpravám složení zrn je možné vysoce univerzální brusný kotouč RFR 654 přesně přizpůsobit zpracovávanému materiálu a specifickým požadavkům práce.

Vynikající životnost a tvarová stálost od začátku do konce

Kotouč R-flex RFR 654 vyniká dlouhou životností a robustností. Pro podporu automatizačních procesů používaných v průmyslovém prostředí klade společnost Klingspor prvořadý důraz na stálou kvalitu a trvanlivost. Tato úroveň kvality pomáhá úspěšně minimalizovat prostoje, které by jinak byly nutné pro údržbu a výměnu nástrojů. Kotouč R-flex RFR 654 si spolehlivě zachovává svůj tvar až do jeho opotřebení. Pečlivě testované a zdokonalené materiály bez námahy odolávají teplu, které přirozeně vzniká při broušení, až do úplného vyčerpání materiálů.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce