Drátěné kartáče

Pracovní krok
Materiál
Stroj
Oblasti použití
Skupina výrobků
Drátěné kartáče
Průměr/mm
Šířka/mm
Délka/mm
Průměr dříku/mm
Otvor/mm
Užitná délka
Délka drátu
Tloušťka drátu
Uchycení
Počet copánků
Materiál drátu
Počet řad

Drátěné kartáče Klingspor používejte k odstraňování otřepů, čištění a strukturování.

Drátěné kartáče společnosti Klingspor se používají pro nejrůznější obráběcí úkoly v oblasti oceli a nerezové oceli. Hlavní výhodou drátěného kartáče oproti brusivu je skutečnost, že kartáč působí pouze na povrch obrobku, aniž by měnil jeho tvar. Tato výhoda má zvláštní význam při práci s ultratenkými plechy. Výběr drátěných kartáčů nabízených společností Klingspor zahrnuje ucelenou řadu výrobků, které jsou určeny pro nejrůznější obráběcí úlohy, materiály a stroje.

Drátěné kartáče Klingspor jsou oblíbené zejména pro následující typy aplikací:

  • Čištění svárů a povrchů (odstranění rzi, odvápnění a odstranění nátěru).
  • Odjehlování řezných hran
  • Strukturování povrchů (vytváření matných, saténových nebo drsných povrchů)

Různé verze pro dokonalý výsledek

Kotoučové drátěné kartáče jsou ideální pro přípravu a dokončování svarových spojů, odstraňování otřepů a čištění řezných hran, rohů nebo úhlů, zatímco úkosové kartáče zaručeně pracují s velkou přesností i na těžko přístupných místech.

Kartáče ve tvaru hrnce od společnosti Klingspor jsou dobrou volbou pro účinné odstraňování rzi, barvy nebo rozstřiků ze svárů z velkých ploch. Kartáče ve tvaru kalíšku můžete také použít k zaměření na konkrétní místa na obrobku při přípravě laku.

Naše stopkové kartáče se používají převážně pro práci na vnitřních stranách trubek, vrtaných otvorů a zářezů. Při těchto typech použití vyniká BPS 600 Z vynikajícím kartáčovacím výkonem, za který vděčí svému provedení drátů v copech, zatímco BPS 600 W se osvědčuje při dokončovacích pracích a odstraňování drobných otřepů v trubkách a otvorech.

Nabídku těchto produktů doplňují ruční kartáče. Klingspor nabízí tyto ruční kartáče jak s dřevěnou rukojetí, tak s ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí. Navíc si zákazníci mohou vybrat také klasické kartáče ve tvaru V a kartáče na zapalovací svíčky, které jsou k dispozici s různými materiály štětin.