DS 300 B Extra Diamantové brusné talíře pro úhlové brusky použití Beton, Potěr, Materiály staveniště

Vhodné pro suché použití
Vlastnosti
Třída Extra
Segmentace Standardní
Provedení Pájeno
Agresivita
Životnost
Materiály
Beton
Potěr
Materiály staveniště
Oblasti použití
Betonárny
Kamenické provozy
Obkladači
Pozemní stavitelství

Diamantový brusný kotouč DS 300 B Extra pro stavební materiály

Diamantový brusný kotouč DS 300 B Extra vyniká vynikající agresivitou a životností. Používá se v následujících oblastech:

  • zahradní a krajinářské stavby,
  • stavební dvory,
  • nadzemní a podzemní stavby a
  • stavby silnic.

Dvouřadý hrnkový brusný kotouč vykazuje vynikající rychlost úběru. Stavební materiály, beton a potěr lze řezat bez námahy. Provoz vyžaduje jen minimální sílu, a proto je práce mimořádně pohodlná. Společnost Klingspor navíc nabízí tento výrobek za vynikající poměr ceny a výkonu. Zákazníci si mohou zakoupit kruhový diamantový brusný kotouč DS 300 B Extra v různých průměrech. K dispozici je také adaptér M14 pro kalíškovou brusku.

Diamantové nářadí třídy Extra

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro produktovou řadu 300, získají diamantové hrnkové brusné kotouče pro náročné úkoly, které poskytují značkovou kvalitu za atraktivní cenu. Produktové řady 600 a 900 jsou určeny těm, kteří potřebují profesionální výkon bez kompromisů. Nářadí zařazené do třídy Extra se doporučuje i pro kutily, kteří nevyžadují nepřetržitý provoz.

Zaručena je maximální úroveň bezpečnosti

Diamantový brusný kotouč DS 300 B Extra byl důkladně testován z hlediska bezpečnosti. Testy provedené společností Klingspor vycházejí z přísných směrnic vydaných oSa. Nezávislé testy výrobku, bezpečnostní audity prováděné externím auditorem a pravidelné kontroly výroby přispívají k vysoké úrovni bezpečnosti při používání. Navíc výrobní proces odpovídá evropské bezpečnostní normě EN 13236.

Příslušenství

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce