Diamantový brusný talíř

Pracovní krok
Materiál
Stroj
Oblasti použití
Skupina výrobků
Diamantový brusný talíř
Průměr/mm
Otvor/mm
Šířka segmentu/mm
Výška segmentu/mm
Uchycení
Provedení okraje
Výkonnostní třída
Typ stroje

Diamantové brusné hrnce kombinují vynikající brusný výkon a dlouhou životnost.

Diamantové brusné hrnce Klingspor jsou spolehlivé profesionální nástroje pro náročné úkoly. V roce 2015 otevřela společnost Klingspor svůj výrobní závod na diamantové nástroje v západoukrajinském Lvově. Od té doby společnost Klingspor neustále rozšiřuje své odborné znalosti v oblasti diamantových nástrojů. Diamantové brusné hrnce spolu s různými dalšími špičkovými výrobky v portfoliu společnosti Klingspor jsou vyvíjeny ve výzkumném pracovišti v Haigeru (Německo). Zde se neustále zdokonalují technologie, které stojí za řeznými a brusnými produkty společnosti. Diamantové brusné kotouče Klingspor se vyznačují špičkovou kvalitou a bezpečností.

Vysoce moderní brusné diamantové hrnce pro mnoho aplikací

Po nasazení na úhlovou brusku se diamantový brusný hrnec z nabídky společnosti Klingspor stává skutečně všestranným pomocníkem. To uživatelům umožňuje zpracovávat takové materiály, jako jsou

  • Beton
  • Žula
  • Potěr
  • Stavební materiály / abrazivní materiály

spolu s mnoha dalšími materiály rychle, bezpečně a spolehlivě. Speciální otvory v nosné desce přispívají k vysoké rychlosti úběru materiálu, protože umožňují vysoce efektivní odvod brusného prachu, což vede k dokonalým výsledkům broušení i u nejtvrdších druhů materiálu. Uživatelé si mohou vybrat mezi brusnými kotouči se standardními segmenty a PKD segmenty. Díky univerzálnosti diamantových brusných hrnců zahrnutých do nabídky jsou tyto výrobky vhodné pro použití v zahradnictví a terénních úpravách, na staveništích a ve stavebnictví nad zemí i pod zemí a jsou také užitečným nástrojem při stavbě silnic. Jejich vynikající výkonnost využijí i motivovaní kutilové, protože jim umožní dokončit projekty s vyšší efektivitou. Jako možnost přímé montáže na úhlovou brusku bez sklíčidla nabízí Klingspor odpovídající adaptér M 14.

Jádro s vysokou úrovní bezpečnosti

Ve snaze neustále zlepšovat bezpečnost svých vysokorychlostních brusných nástrojů spojila společnost Klingspor síly s dalšími společnostmi a založila oSa, Centrum excelence pro bezpečnost brusiv. Toto dobrovolné sdružení se zavázalo dodržovat všechny evropské bezpečnostní normy relevantní pro výrobu nástrojů a ještě přísnější výrobní a zkušební normy stanovené oSa. Tento závazek se promítá do konkrétních výhod pro uživatele: bezpečnost při používání všech nástrojů označených chráněnou pečetí oSa po celém světě.

Profesionálové se spoléhají na zkušenosti společnosti Klingspor

Znalý personál společnosti Klingspor vždy rád pomůže uživatelům najít vhodný diamantový brusný hrnec. Komplexní poradenství a podpora, které poskytují, jsou nedílnou součástí firemní filozofie společnosti Klingspor. Zkušení zaměstnanci s technickým zázemím a detailními znalostmi produktů, které nemají konkurenci, pomáhají uživateli získat pevný přehled o výběru produktu.