DT 900 R Special Velke řezné diamantové kotouče použití Šamot, Jemná kamenina

Vhodné pro mokré použití Svařovaný laserem
Vlastnosti
Třída Special
Segmentace Úzké/široké ozubení
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Šamot
Jemná kamenina

Velký diamantový řezný kotouč DT 900 R Special pro stavbu pecí a komínů

Zejména při použití na šamotové cihly, žáruvzdorné cihly a kameninu zazáří velký diamantový řezný kotouč DT 900 R Special svými vynikajícími vlastnostmi. Patří mezi ně

ultra rychlá řezná rychlost, - mimořádně dlouhá životnost a - čistý řezný výkon. Velký diamantový řezný kotouč od společnosti Klingspor, který patří do produktové řady Special, nabízí díky širokému žlábkovému okraji rychlý posuv a je mimořádně dobrou volbou pro trvalé profesionální použití a ideálním nástrojem pro konstruktéry pecí a komínů. Nástroj vytváří přesně řezané hrany a zajišťuje výjimečnou přesnost montáže a dokonalé spoje i na viditelných místech.

Produktová řada Special - profesionální kvalita od společnosti Klingspor

Velký diamantový řezný kotouč DT 900 R Special byl zkonstruován pro stolovou pilu a poskytuje maximální agresivitu pro optimální výsledky řezání a vynikající službu při nepřetržitém používání - stejně jako všechny ostatní vysoce výkonné nástroje zařazené do produktové řady Special. Produktová řada Special je nejlepší volbou pro uživatele, kteří od svého nářadí očekávají maximální výkon a spolehlivost i při náročném používání. Řezný kotouč DT 900 R Special, který je k dispozici v různých velikostech, nabízí uživateli mimořádně snadnou obsluhu - a to i při řezání velkých obrobků.

Bezpečné nástroje společnosti Klingspor

Diamantové řezné nástroje Klingspor podléhají dobrovolnému testování podle přísných směrnic oSa a ustanovení normy DIN EN 13236. Vzhledem k tomu, že se vyrábí ve vlastní režii, může Klingspor zaručit dokonalou souhru obruby a jádra. Neustálý další vývoj uplatňovaný společností Klingspor zaručuje diamantové řezné kotouče, které kombinují vynikající výkon s mimořádnou bezpečností uživatele. Pro další zvýšení bezpečnosti je třeba dodržovat všechny základní bezpečnostní informace. Bezpečnost také vyžaduje, aby byly pracovní stroje a řezné kotouče před použitím zkontrolovány a aby byl dodržen správný směr otáčení a maximální přípustné otáčky. Aby byla zajištěna dlouhá životnost a zabránilo se předčasnému opotřebení, nesmí být diamantové řezné kotouče vystaveny nadměrnému tlaku a musí se používat pouze pro přímé řezy.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce